Uloupil koloběžku: Hrozí mu 10 let basy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Uloupil koloběžku: Hrozí mu 10 let basy!

Fotografie
Fotografie (internal)

»Blbý a blbější« – tak by si mohli říkat dva lupiči, kteří přepadli v Ostravě nezletilého chlapce. Chtěli na něm jeho dětskou koloběžku.

Jeden z pachatelů zaútočil. Když chlapec padl, čapnul koloběžku a i s komplicem s ní zmizeli. I když škoda činí jen asi 2500 Kč a chlapec neutrpěl zranění, lupiče trest nemine. „Hrozí mu trest až na deset let,“ uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Přečtěte si
frannes
18. 1. 2014 • 18:10

To jsou věci, za koloběžku 10 let , kolik by měla tedy dostat ta ženská co přejela a usmrtila malého chlapce , viz nedávno v TV. Ujela, zapírala,lhala, nevzali ji ani řidičák, neomluvila se ani nijak se nepokusila rodičům kompenzovat ztrátu, chytili ji znovu pod vlivem alkoholu (nejspíše má řidičák dodnes) soud se připravuje.To příslušnost k jistému etniku je pojistkou na beztrestnost, to samé si myslí i někteří umělci a politici .Logika věci říká, u smrtelných zranění, těžkém ublížení na zdraví by mělo následovat zabavení vozu (k expertize a případné záloze na odškodnění oběti), odebrání řidičského oprávnění a u zaviněného smrtelného zranění jiné osoby (osob) i zajištění pachatele a následně i možné vazební stíhání.Co takhle změnit celá proces vyšetřování, soudu a udělení trestu u zcela jasných případů.Za první republiky(Rakouské monarchie), byl pachatel zadržen, dán za katr, ten den nebo ráno zvláštní soudce na základě modelů , známých řešení, sázel tresty a ty se okamžitě vykonávaly. Nikdo neuprchl, neskrýval se , nehledal známosti, korumpoval atd.Daly by se sestavit jednoduché tabulky (krádež auta 3 měsíce. recidiva 12 měsíců atak, u cizinců vyhoštění zvláště u drogových deliktů.

majojo
9. 1. 2014 • 16:25

Měl šlohnout patnáct melounů a byl by národní celebritou. Takhle je to v očích bulváru i veřejnosti prachsprostý vůl.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.