Sexyposlankyně: Sněmovno, která je ta nejhezčí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Sexyposlankyně: Sněmovno, která je ta nejhezčí?

Kdo se vám líbí nejvíc?
Kdo se vám líbí nejvíc?  (Foto Facebook, ara)

Když už projevy v Poslanecké sněmovně nepůjde poslouchat, budeme se mít alespoň na co koukat. Po nedávných volbách totiž pár obtloustlých, nezajímavých pánů dobře placená poslanecká místa opustilo, naopak přibylo několik hezkých tváří. Která z nových poslankyň vám přijde nejvíc sexy?

Abyste si nevybírali jen podle vzhledu, každou z adeptek na titul Miss Sněmovna čtenářů Aha! vám krátce přiblížíme. Poděkovat za zatraktivnění dolní komory můžeme však jen KSČM, TOP 09 a ANO. Úsvit, ODS ani KDU-ČSL na estetický pohled do poslaneckých lavic na kandidátních listinách před volbami nijak nemyslely...

Markéta Wernerová (30, ČSSD), Karlovy Vary: Kolegy zkrotí snadno
Bacha na ni! Ač nová poslankyně z Karlových Varů působí křehce, s oponenty se umí vypořádat. Pokud nepomůže síla jejích argumentů, pak se neústupný kolega ze Sněmovny může »těšit« na sílu úderů, kopů a kolen. Markéta je totiž úspěšná kickboxerka. Je stále svobodná.

Hana Aulická Jírovcová (32, KSČM), Most: Z šedé myšky ozdoba klubu KSČM?
Tahle pohledná komunistka, inženýrka z Mostu, byla zřejmě dosud spíše šedou myškou z kanceláře. Šéfovala oddělení výkaznictví zdravotní péče Krajské zdravotní. Takže jen přeskočí z kancelářské židle do poslanecké lavice. Už 11 let je aktivní komunální politička, možná proto dosud nebyl čas založit rodinu. Začíná na tom ale pracovat, nedávno se totiž vdala.


Kristýna Zelienková (39, ANO), Závodí: Na luxus už je zvyklá
Bezmála čtyřicetiletá atraktivní poslankyně je – jak jinak v případě hnutí ANO – špičkovou manažerkou. Komfort drahých poslaneckých výletů ji tak nijak nepřekvapí. Pracovala totiž jv těch nejluxusnějších hotelových řetězcích, jako je Marriott či Hilton. Je vdaná a má dva syny.

Jaroslava Jermanová (43, ANO), Krhanice: Touží po ženách
Bývalá členka ODS, dlouholetá středočeská komunální politička, přeskočila z potápějící se pravicové kocábky k hnutí ANO právě včas. Nyní sedí ve Sněmovně. Jejím vzorem je tvrdá a bezohledná britská expremiérka Margaret Thatcherová (†87), do politiky chce vtáhnout víc žen. A taky by i díky ní Sněmovna mohla být ještě o něco větší pastvou pro oči. Je svobodná matka samoživitelka.

Markéta Adamová (29, TOP 09), Praha: Vyběhne s lobbisty?
V politice, tedy té malé, se okatá černovláska pohybuje teprve čtyři roky. Jejím největším koníčkem je »práce pro blaho voličů«, ale také sport, zejména běh, což se jí může hodit. Jednak poslanci někdy přijímají nekvalitní zákony jak na běžícím pásu, a také večeře s lobbisty dobré postavě moc nepřidají. Je svobodná a bezdětná.

Zvolte Miss Sněmovny
Pište do diskuse pod článkem na stránkách Ahaonline.cz nebo na adresu aha@ahaonline.cz která z nových poslankyň vám přijde nejsympatičtější. Vámi zvolené poslankyni redakce Aha! předá diplom a vaše případné vzkazy.



Autor:  Jan Exner

Přečtěte si
anezat
17. 11. 2013 • 10:48

To je úplně jedno, jak vypadají. Hlavně, aby nezradily voliče a podpořily refendum o své odvolatelnosti, aby se nikdy nezachovaly jako ***ína Peake.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.