Nová báchorka o tom, jak Zeman přišel k úrazu: Do čeho vlastně narazil? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nová báchorka o tom, jak Zeman přišel k úrazu: Do čeho vlastně narazil?

Tady někdo upadl! Ale asi na hlavu... Jak si vlastně prezident Miloš Zeman (69) poranil své pravé koleno? Zatímco šéf jeho lékařského konzilia Martin Holcát (59) se snažil vymyslet přijatelný důvod, proč je hlava státu na vozíku, prezident teď přiznal: „Nebyl to náraz do zdi, byl to náraz kolenem do šatní skříně.“ Opravdu?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
14. 11. 2013 16:12

Lhát se nemá. Trochu mi to připomíná informování Rusů a sestřelení korejského letadla: 1. fáze - letadlo zmizelo z obrazovek našich radarů. 2. letadlo bylo zastaveno v letu. 3. sestřelili jsme ho. Připadá mi to jako vymlouvání učitelského nápadníka hajného dcery: nakonec se přiznal k pytlačení, ač ve vší počestnosti chodil hajnému za dcerou. Závažnost zranění se mi zdá nepřiměřená pádu. Jednou jsem, téměř střízlivý, šel domů a brnknul jsem podpatkem o díru v chodníku. Následoval pád na HUBU. Příští den jsem v práci vysvětloval flastr na tváři tím, že na mně při stěhování padla skříň. Na vozíku jsem ale neskončil.

paralenka
14. 11. 2013 06:57

Sorry, ale mně je jedno, jak se to stalo! Co mi není jedno, jak se neustále někteří nevýznamní, kteří touží významnými být, strefují do prezidenta! Stále nemohou sežrat to, že byl zvolen Zeman a ne jejich strejda z Rakous! Od trapné divadelní slátaniny až po tyhle stále se opakující články je to jedna velká ubohost. Dnes se kdejaký postpuboš chová nevhodně k hlavě státu, zítra půjde nakopat nebo okrást do zad*ku vlastní rodiče/ prarodiče. Přesně takhle se rodí neúcta lidí k sobě navzájem! Ale na každou s*v*i*ň*u* se vaří voda

dattatutaskin
14. 11. 2013 08:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dzery
14. 11. 2013 10:15

Paralenka má ale pravdu že se už na ovara vaří voda.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.