Děsivá předpověď klimatologa: Opravdu velká povodeň nás teprve čeká! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Děsivá předpověď klimatologa: Opravdu velká povodeň nás teprve čeká!

Praha čelí velké vodě
Praha čelí velké vodě (ČTK)

Hrozivá povodeň není poslední... Taková je předpověď klimatologa Václava Cílka (57). Čeká nás podle něj až 20 let povodňového neklidu. Co vše řekl?

*„Letošní povodeň má spíše charakter desetileté velké vody. Opravdu velká povodeň nás v nejbližších letech teprve čeká.“

*„S výjimkou velkých toků je velmi obtížné dopředu odhadnout, na jakých místech se budou povodně pravidelně opakovat.“

*„Pokud jsou deště průměrné a průtoky také průměrné a voda vystoupala takhle moc, může to být důsledkem toho, že po povodních v roce 2002 nedošlo na většině míst k prohrábnutí koryt.“

*„Téměř se nedají namodelovat přívalové deště. Když vyprší velká bouřka, voda spadne do jednoho údolí, to celé vymete a pokud je poblíž nějaká vesnice či komunikace, tak ji to prostě smete.“

* „Počasí v příštích letech bude značně kolísat.“Přečtěte si
radar666
7. 6. 2013 • 10:15

Je velká škoda,že se u nás málo využívá paragraf o šíření poplašné zprávy. Noviny typu AHA a zejména TV Prima by na základě tohoto paragrafu museli být už dávno zrušeny. Není dne,aby nějakou tu poplašku nevypustili a příslušným orgánům je to fuk . Aby ne, v ČR je za prachy možný všechno. Právní stát je pro nás asi tak daleko ,jako Sibiř. Máš prachy ? Zaplať a můžeš si dělat co chceš ! Tak nějak funguje právo v ČR.. Média v rukou mafiánů to jen potvrzují .

nakobyl
6. 6. 2013 • 19:32

Taky znám jednoho Cílka.Pivo,rum,děvky atd.Třena je to bratzranec

xcarodejka
6. 6. 2013 • 17:51

Mladí si nezvykli pracovat, Ta tam je poctivá práce, hledají se jenom obchodní říležitosti , prachy bez práce. Ale ona to pak všechno veme voda.

vilaamalka
6. 6. 2013 • 14:31

Klimatolog ví tak akorát prd. Takové předpovědi dokáže udělat i negramotný. Takové děsivé zprávy, ať si nechá na jindy a ne už dopředu nervuje vystresované lidi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.