Muž, jehož žena zabila jejich 4 děti, se vrací do života. Bude tátou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Muž, jehož žena zabila jejich 4 děti, se vrací do života. Bude tátou!

Jaroslav se současnou partnerkou.
Jaroslav se současnou partnerkou. (Jitka Pecharová / Blesk)

Radost a štěstí se pomalu vrací do života Jaroslava Švece (37), bývalého druha doživotně odsouzené vražedkyně čtyř dětí Romany Zienertové (38). Expartner ženy, která podřezala a uškrtila svého Davídka (†8), Elišku (†5), Lukáška (†2) i jejich společnou Romanku (†2 měs.), loni našel novou lásku Martinu (34) a letos s ní očekává potomka. Přál by si holčičku.

Jaroslav Švec mohl být otcem již dvou dcer, ale obě potkal tragický osud. První údajně zemřela po narození. „Bylo to s jeho bývalou manželkou, se kterou má nyní dva syny. A tu druhou, to už víte. Zabila ji ta Romana. Na to malé se těší. Děti má moc rád,“ prozradila matka muže, který žije a podniká v zemědělství u rodičů v Pusté Rybné na Svitavsku.

Na facebooku se teď se svou novou láskou pochlubili snímkem z ultrazvuku. Muž přiznává, že by uvítal dcerku. „Holka, šikovná a hezká po mně,“ znělo jeho přání v diskuzi o pohlaví dítěte, které se má narodit ještě letos.

Švec překvapil novinkou ve svém životě už před půl rokem, kdy se na jeho facebookovém profilu objevilo sdělení o sňatku s partnerkou Martinou. Zpráva šokovala tím, že k uzavření manželství mělo dojít 2. září, tedy v den 1. výročí vraždy dětí.

Podle jeho matky to ale není pravda. Její syn žije s partnerkou bez uzavřeného manželství. Bydlet prý chtějí na statku Švecových, kde předtím žila i Jaroslavova exmanželka a chvíli také Romana Zienertová. Ani jedna si však s jeho rodiči nerozuměla. I proto koupil Jaroslav Švec dům v Širokém Dole, kde plánoval s Romanou a dětmi žít. Vztah však skřípal a Teď Romana v domě předloni povraždila děti a pak se pokusila o sebevraždu. Švec do domku od té doby prý nevstoupil. Objekt už přes půl roku nabízí k prodeji.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.