Děsivý příběh: Žena chystá svatbu s vrahem své sestry!

Kdyby vám někdo zabil sestru, nejspíš byste ho nejradši sprovodili ze světa. Mladá Argentinka Edith Casasová (22) se ale rozhodla vrahovi svého dvojčete »pomstít« poněkud neobvyklým způsobem – hodlá se za něj provdat!
Johana (†19) byla zastřelena v roce 2010 po večírku s přáteli. Z její smrti byl obviněn právě Victor Cingolani. Od té doby si ve vězení odpykává 13letý trest. I přesto si ho Edith chce vzít. „Nejsem blázen, vím, co dělám. Vzájemně se milujeme, nebojím se, že mi ublíží. A věřím, že moji sestru nezabil, je to
dobrý člověk,“ vysvětluje odvážný čin mladá Argentinka.
Obřad bude skromný, proběhne nedaleko věznice ve městě Pico Truncado před pouhými dvěma svědky a ozbrojenými policisty, kteří Victora k oltáři v poutech přivedou. Svatbě se všemi silami snaží zabránit nevěstina matka – tvrdí, že Edith je duševně nemocná a měla by se jít léčit. „Nechci dopustit, aby mi zabil i druhou dceru,“ zdůvodňuje svůj hněv.