Obr Nečas: »Povyšoval« se nad Sarkozyho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. prosince 2022

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Obr Nečas: »Povyšoval« se nad Sarkozyho!

Výškový rozdíl mezi Sarkozym (vlevo) a Nečasem je 28 centimetrů.
Výškový rozdíl mezi Sarkozym (vlevo) a Nečasem je 28 centimetrů. (ČTK, ČTK/AP)

Premiér Petr Nečas (ODS) si tento víkend odbyl první oficiální návštěvu u francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho.

Velkého politika, který je ale malý vzrůstem (162 cm) a patřičně tím trpí. A nejvíce ran mu v tomto směru zasadili právě čeští premiéři.

Před lety se potkával se 190 cm vysokým Mirkem Topolánkem a letos se musel fotit s dalším »obrem« Nečasem (rovněž 190 cm)!

Není proto ani divu, že má Sarkozy Čechů plné zuby, a snad i proto tak peprně komentuje naše působení v Evropské unii...

S Nečasem letěl i Roman!

Šéf ČEZu Martin Roman spolu s dalšími podnikateli nasedl do vládní letky a doprovodil premiéra do Paříže. Proč? V roce 2013 se má rozhodnout o vítězi tendru na dostavbu Temelína a jedním z uchazečů je francouzská firma Areva. „My Francii povzbuzujeme, ať se zúčastní této soutěže, ať naváží spolupráci s našimi firmami,“ vysvětlil premiér, proč mu dělal Roman »nohsleda«.Přečtěte si
zadnice
14. 2. 2011 • 10:47

Nyní jsem Nečase slyšel v TV. Na dotaz reportérů co říká na vyjádření některých účastníků včerejších OVM odpověděl, že jsou slušní lidé a obědvají. Na takové pořady nemají čas. No jsou přeci "slušní lidé"!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.