Holčička ze zřícené cessny - Dostane miliony!

Dívka (10), která jako jediná přežila zřícení cessny v srpnu ve Strakonicích, je stále v nemocnici. Na Vánoce už by měla být doma u svého bratra. Oba její rodiče (†48 a †50) i pilot (†34) při nehodě zemřeli. Za smrt rodičů a svá zranění dostane z pojistky Aeroklubu Strakonice odškodné až několik desítek milionů korun!
Holčička leží v pražské vinohradské nemocnici a je na tom stále lépe. Má za sebou několik plastických operací dolních končetin a na Vánoce by měla být doma. „Vždy, když můžu, tak ji s přítelkyní navštěvujeme. Už se moc těším, až mi ji pustí domů,“ řekl Aha! bratr zraněné holčičky. Od strakonického Aeroklubu čeká sourozence bohaté odškodnění, které může dosáhnout až desítek milionů. Vyšetřování pádu cessny je stále záhadnější.
Po havárii svědci našli videokazetu se záznamem letu a odevzdali ho policii. Ale ta nyní tvrdí, že žádná neexistuje. „Pokud by se našla, velmi výrazně to může přispět k objasnění této tragédie,“ řekl Aha! letecký inspektor Milan Pecník. Svědek nehody potvrdil, že kazetu, kterou mezi troskami našli, položil na zadní sedadlo policejní octavie. Ovšem policejní mluvčí Jaromíra Nováková uvedla, že o tom, že by měla existovat kazeta z kamery, neví.