Topolánkova další dovolená v Itálii: Nahé ženy, luxus, jachty a lobbisté! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Topolánkova další dovolená v Itálii: Nahé ženy, luxus, jachty a lobbisté!

Šéf ODS při čištění bazénu. Mirku, chtělo by to pár kilo dolů!
Šéf ODS při čištění bazénu. Mirku, chtělo by to pár kilo dolů! (Aha! – David Kundrát a Martin Hykl)

5:00 (tk) – Luxusní vila, drahé jachty, nahé ženy a zřejmě i setkání s vlivnými lobbisty. Tak tráví v italském Toskánsku svoji další dovolenou expremiér a šéf ODS Mirek Topolánek (53) se synem Tomášem (16), malým Nicolasem (právě včera mu byly 2 roky) a zřejmě i s přítelkyní Lucií Talmanovou (41). A samozřejmě s Markem Dalíkem (33), svým jediným opravdovým přítelem, jak se nedávno Topolánek svěřil. A kromě Topolánka byl v Toskánsku i exministr dopravy Aleš Řebíček (ODS) a místopředseda ČSSD Milan Urban!

Čtěte více o dovolené Milana Urbana! http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/39149/mistopredseda-cssd-urban:-na-jachte-s-lobbistou!/

Topolánek s rodinou bydlí na toskánském ostrůvku ve městečku Monte Argentario v třípatrové honosné vile, která údajně patří jeho kamarádovi a poradci Dalíkovi. Musela určitě stát desítky milionů korun. Je tam krásný bazén, udržovaná zahrada a výhled na moře, ke kterému je to, co by kamenem dohodil. Není zcela jasné, jestli je na dovolené i Lucie Talmanová – na jedné z fotek je žena, která je jí podobná. Zvláštní ale je, že Talmanová, pokud to byla ona, se ani jednou nešla koupat a nešla ani na jachtu. A o malého Nicolase se starala zřejmě chůva, která se nebála opalovat nahoře bez. Prostě nahé ženy se v okolí Topolánka pohybují zcela běžně. Obnažená ňadra totiž ukazovaly i dívky v Berlusconiho vile na Sardinii, kde byl expremiér na dovolené loni.

O Nicolase Topolánka se hodně starala tato žena...

...která pak odhodila i horní díl plavek. Mirek se tak měl na co dívat.

Topolánek jde s Dalíkem na jeho jachtu.

Tomáš Topolánek

Je to Lucie Talmanová, nebo ne?

Luxusní vila, která údajně patří Dalíkovi. Je jen kousek od moře

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.