Jsem nevinný, tvrdí dál exposlanec: Feri podal dovolání | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Jsem nevinný, tvrdí dál exposlanec: Feri podal dovolání

Policie chybovala při částečném odložení Feriho kauzy, rozhodl ÚS. K případu se bude muset vrátit
Policie chybovala při částečném odložení Feriho kauzy, rozhodl ÚS. K případu se bude muset vrátit (Blesk: J. Koťátko, J. Nováček)

Za znásilnění dvou dívek a pokus o další skončil exposlanec Dominik Feri (27, exTOP 09) ve vězení. Se svým rozsudkem však nadále nesouhlasí, a k Nejvyššímu soudu tak podal dovolání.

Feri svou vinu odmítá od počátku kauzy a stále zpochybňoval věrohodnost dívek. Jak Obvodní soud pro Prahu 3, tak následně Městský soud v Praze mu ale potvrdil trest tří let za mřížemi a zaplacení odškodnění.

Exposlance ale možná bude čekat ještě soud se čtvrtou dívkou. S tou měl mít sice sex se souhlasem, během něj si však sundal kondom, s čímž dívka nesouhlasila. Policie v tom nejdřív nespatřovala trestný čin. Ústavní soud dal ale dívce za pravdu. A podle soudců jde podobné chování brát jako znásilnění.

Přečtěte si
j.p.toman
21. 6. 2024 • 13:08

Je to ferina ten FERI .

beladona
20. 6. 2024 • 23:58

Sundat si kondom není znásilnění, ale možné ohrožení na zdraví ... Když už to ta holka přežila se souhalsem, mohla mu dát pár facek a ušetřit si cestu k soudu.Jestli byla namazaná , tak kdo ji může věřit.Na čem vlastně ty rozsudky stojí? Nas povídání slečen, co si myslely, že poslanec a bůhvíco ještě ?
Jinak - holky, které k němu šly a dokonce se svlíkly, aby se na návštěvě osprchovaly vědomě situaci navozovaly, neměly tam tedy co dělat.
Tady bych mu prominula , protože jak se dokáže, že to nebylo se souhlasem, ale byly na něho naštvaný apod. a tak ho udaly, přidaly se k té první. atd. Jjak pozná soud, že si nevyřizují účty?Na odhadu ? Že on je nabob a funkci neustál je jasný, ale ony svoje ženství taky ne!
Kdyby nebylo me-too a zpovykované soudy se nebály, mělo se to hodnotit jinak!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.