Kolony kvůli opravám Barranďáku? Obrňte se, potrvají déle! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Kolony kvůli opravám Barranďáku? Obrňte se, potrvají déle!

Léto? Těžko... Rekonstrukce Barranďáku se začíná protahovat.
Léto? Těžko... Rekonstrukce Barranďáku se začíná protahovat. (Foto Aha! – David Malík )

Je to nekonečný příběh, který řidiči tráví v neustálých kolonách, objížďkách a kolapsech dopravy. Oprava Barrandovského mostu. Náměstek primátora Zdeněk Hřib (43, Piráti) včera přiznal, že potrvá déle, než se plánovalo.

Spolu s náměstkem ředitele Technické správy komunikací (TSK) Josefem Richtrem slíbil, že hotovo bude do konce roku. Přesné datum nesdělili. „Důvodem je horší stav konzolí na okraji mostu. Řešení problému bylo složitější, než silničáři předpokládali,“ vysvětlili.

Původně měly opravy skončit v závěru letních prázdnin, TSK už v polovině května oznámila, že termín nestíhá. Jeho další prodloužení je pro motoristy v rozkopané metropoli špatnou zprávou. Přispívají k tomu i další omezení, způsobená sloučením několika oprav tramvajových tratí. Část z nich, způsobená rekonstrukcí trati v ulicích Dlážděná a Havlíčkova, skončí v sobotu 29. června.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.