Ve Zlíně mají čtyři klokaní albínky: Jeden má jméno po Panenkovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Ve Zlíně mají čtyři klokaní albínky: Jeden má jméno po Panenkovi

Tento albínek se ukázal jako první. Je to Tonda, po Antonínu Panenkovi.
Tento albínek se ukázal jako první. Je to Tonda, po Antonínu Panenkovi. (Foto Aha! – Slávka Červená y Jednou z obětí vlakového neštěstí byla uprchlice Ukrajinka Hanna. Hasiči Správy železnic při včerejším odklízení věcí z lůžkového vagonu, který ráno zbyl jako jediný z tragédie na místě střetu. Škody přesáhly 100 milionů. Kontejner s utrženými kusy a věcmi z lůžkového vozu. s Hrůzný pohled do útrob lůžkového vagonu, který vykolejil a částečně se převrátil. Foto Aha! - Jitka Pecharová, HZS SŽ, abl, FB Na dopadení pachatele se podílelo 200 policistů. Č)

Devět mláďat přibylo v expozici klokanů rudokrkých v Zoo Zlín. Čtyři albínci a pět tmavých. V týdnu byli pokřtěni a dostali zajímavá jména. Jeden albínek se jmenuje Tonda po fotbalistovi Antonínu Panenkovi.

Průchozí expozici lze vidět 17 dospělých a devět potomků, kterým je půl roku. Kmotry se stali mimo jiné herci Simona Lewandovská, Roman Vojtek, Šimon Bilina, Jan Révai či moderátor Martin Hrdinka. Přestože chovatelé klokany obdařili zeleným mlsem, předvádět se jim nechtělo. Mámy ukázaly jen dva albínky ve vaku a jednoho tmavého.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.