Soud v Hradci Králové: Znásilnil dívku během narozenin | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Soud v Hradci Králové: Znásilnil dívku během narozenin

Marek P. v soudní síni.
Marek P. v soudní síni. (Foto Aha! – Jitka Pecharová)

Případ sexuálního útoku po podání pití s látkou zvanou droga znásilnění začal rozplétat hradecký krajský soud. V roli obviněného skončil kadeřník Marek P. (25) z Hradecka, který měl na oslavě narozenin ukojit své choutky na dívce (21), kterou s ní omámil.

Mladý vlasový stylista byl na párty u kamaráda, který tam pozval několik přátel na oslavu svých 23. narozenin. Večírek probíhal venku při grilování a trval až do nočních hodin. Když byli hosté opojení alkoholem v bujaré náladě, kadeřník měl dát účastnici oslav nejméně jednoho velkého panáka tvrdého pití s drogou.

Pravděpodobně šlo o omamnou látku GHB známou jako tekutá extáze, která po zhruba 30 minutách působí tak, že ovlivňuje schopnosti rozhodování a fyzického jednání, a navíc u žen zvyšuje sexuální vzrušení. Opilá a omámená dívka začala nad sebou ztrácet kontrolu, a proto odešla do pokoje pro hosty v rodinném domě oslavence, kde si lehla na horní palandu postele a usnula. Marek P. za ní měl přijít, lehnout si k ní a její bezbrannosti a neschopnosti zneužít k vykonání orálního styku a soulože. Hrozí mu za to až 12 let.

Psychická porucha

U dívky se bezprostředně po činu projevila a rozvinula duševní porucha. Musela vyhledat psychologa a podrobila se i psychiatrické léčbě. Za duševní útrapy žádá po kadeřníkovi odškodné ve výši 350 tisíc korun a další desítky tisíc korun na úhradu nákladů za psychoterapie.

Svedla mě, tvrdí

Nařčení ze znásilnění dívky muž zcela popřel. „Dával jsem jí pití, ale odmítám, že bych do alkoholu něco nalil,“ řekl. Do domu, kam si šla lehnout, prý nezamířil za ní, ale natáhnout se, aniž by předtím věděl o její přítomnosti. Uvedl, že se pak dívky zeptal, zda si může lehnout vedle a nic nenamítla. „Ona se mě pak začala dotýkat a dávala podnět k sexu, tak jsem ji začal líbat a uspokojovat. Bylo to dobrovolné,“ přesvědčoval soudce. Její následné chování a osočování si vysvětluje tím, že se možná cítila provinile.

Přečtěte si
beladona
28. 5. 2024 • 22:12

Polovina z těch holek co si lehne do cizí postele kecá.Snad tahle potřebuje prachy, nebo se naštvala, nebo ji urazil, kdo ví.
Byla namazaná a kolik si z toho pamatuje ?
Pár facek by zasloužila.Tak se holt nenamažu a jdu pak domů. Lehnu-li si u chlapa co vím já, jak se to vyvine?
Když se u Ferriho šla ta jedna osprchovat a vrátila se do pokoje, co je to asi za impuls?Osobně si nemyslím,že se zase tak něco děsnýho stalo, když vleze v noci do bytu chlapa.Osvětu mají, nejsou mimina!
To je teď jak na běžícím pásu.Nechtěla bych být chlapem.

hejhej
28. 5. 2024 • 13:32

Lidská zrůda, násilník a pravděpodobně debil, který si neumí najít korektním holku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.