Záchranáři se po výjezdu divili: Dva malí a chlupatí pasažéři v sanitce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Záchranáři se po výjezdu divili: Dva malí a chlupatí pasažéři v sanitce!

Záchranáři dali mrňouskům napít.
Záchranáři dali mrňouskům napít. (Foto ZZS PK)

Velké překvapení čekalo na záchranáře ze Stříbra na Tachovsku. Nechtěně svezli v sanitce dva pasažéry navíc. Jedno kotě černé a jedno zrzavé.

Když se záchranáři vrátili z akce zpět na svou základnu, uslyšeli slabé mňoukání, které vycházelo odněkud zpod kapoty jejich auta. „Nechtěně jsme svezli černé pasažéry. Na výjezdu nám asi nějaká starostlivá kočičí máma dala do sanitky svá koťata. Bohužel jsme to zjistili až na základě usilovného mňoukání těch malých roztomiloušů,“ řekla osádka sanitky.

Jenže dostat malé prcky ven nebylo vůbec jednoduché. Na pomoc tak dorazili hasiči, kteří sídlí přes ulici. „Z motorového prostoru jsme vytáhli zrzavé a černé kotě,“ řekl jejich mluvčí Petr Poncar. Záchranáři poté koťatům poskytli první lékařskou pomoc a pak je zabalili do měkké přikrývky, kde oba chundelaté uzlíčky usnuly.

Přečtěte si
beladona
24. 6. 2024 • 10:24

Je mi líto zvířecích matek, jak mocí mermo brání mláďata.V civilizovaných městech nejsou aspoň vidět zubožené psí mámy, ale kočičích jsou stále mraky.Město by mělo investovat do sterilizace a vypuštění zpět!
Ano, kočky lezou k teplu motorů aut a může to být osudné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.