Hrůzný nález v Ořechově na Brněnsku: Mrtvá žena (†71) a muž (†73) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Hrůzný nález v Ořechově na Brněnsku: Mrtvá žena (†71) a muž (†73)

V tomto domě v Ořechově u Brna zemřel násilnou smrtí manželský pár. Případ policie šetří jako vraždu a sebevraždu.
V tomto domě v Ořechově u Brna zemřel násilnou smrtí manželský pár. Případ policie šetří jako vraždu a sebevraždu. (Foto Aha! – Zdeněk Matyáš)

Otřesný výjev čekal v pondělí večer na návštěvníka rodinného domu v Ořechově na Brněnsku. Uvnitř našel zastřelenou ženu (†71) a jejího manžela (†73). Policie případ šetří jako vraždu a sebevraždu.

Kriminalisté ohledávali místo činu po celou noc až do úterního rána. „Na místě byla nalezena legálně držená střelná zbraň i dopis na rozloučenou,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Prodaný dům Sousedé manželského páru neskrývají, že jsou z hrůzné události v šoku. „Co vím, nebylo to ideální soužití. Paní měla nějaké psychické problémy, její v pořadí druhý manžel to měl těžké. Dům prodali a měli se stěhovat jinam, co vím,“ svěřil se jeden z nich pod příslibem anonymity. Starosta mlčí „V pondělí se tady motali policajti, ale tohle by mě nikdy nenapadlo. Hanu jsem občas viděl, jak mašírovala s hůlkama po ulici. Co jsem zaslechl, tak u nich doma to bylo docela psycho,“ řekl další soused. Starosta třítisícového Ořechova Tomáš Dudík se nechtěl k tragédii vyjadřovat. „Napište raději o pozitivních věcech,“ vzkázal jen.

Kdo střílel první?

Policie zatím nepotvrdila, kdo z manželského páru střílel. Legálně držená zbraň však podle informací AHA patřila zemřelému muži. „Je nařízena soudní pitva,“ dodal stručně mluvčí.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.