Poldu-bijce vyrazili: Hrozí mu až osm let vězení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Poldu-bijce vyrazili: Hrozí mu až osm let vězení

Zásah policisty po párty v baru vyšetřuje GIBS.
Zásah policisty po párty v baru vyšetřuje GIBS. (Blesk Zprávy)

Dívku (19) vláčel po ulici za vlasy, jiným klekal na krk, bil je, další nešťastnici srazil z točitých schodů. Policistu Tomáše S., který v pražském baru napadal s přítelkyní – a také policistkou – hosty, dostal padáka. Nyní může skončit až na osm let v base.

„Řízení skončilo a policista byl zproštěn výkonu služby,“ sdělili včera policisté. Zatímco jeho kolegyně, která mu v řádění 17. února v pražské Nádražní ulici pomáhala, ve službě zůstává, hlavní aktér u sboru skončil a další problémy se na něj ženou.

Zásah policisty po párty v baru vyšetřuje GIBS.

Dívku, kterou srazil v klubu Phenomen ze schodů, operovali. „Byla tam delší rekonvalescence, dostala do kotníku šrouby,“ sdělila serveru Novinky. cz svědkyně. Díky tomu by mohl být čin překvalifikován z výtržnictví, za které hrozí »jen« dva roky vězení, na ublížení na zdraví. Případný pobyt za mřížemi by se tak mohl protáhnout i na osm let.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.