Krůček od tragédie! Propadla se střecha hotelu v Luhačovicích | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Krůček od tragédie! Propadla se střecha hotelu v Luhačovicích

Ještě že zde nebyli žádní hosté
Ještě že zde nebyli žádní hosté (Foto HZS)

Zborcená střecha hotelu Krystal v Luhačovicích zaměstnala v sobotu odpoledne zlínské hasiče. Ti byli povoláni po sedmnácté hodině.

„Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanic Luhačovice a Zlín, které posílily dobrovolné jednotky z Luhačovic a Pozlovic,“ sdělil mluvčí hasičů Adam Fuksa. „Zřejmě kvůli podmáčení se nahnul komín a kusy střechy popadaly na schodiště v nejvyšším, tedy třetím patře,“ prozradil Fuksa a dodal: „Žádní hosté tam naštěstí nebyli, takže nedošlo k žádnému zranění.“

Aby zabránili dalšímu pádu, vyrobili hasiči speciální konstrukci, kterou poškozenou střechu podepřeli. „Byla to fyzicky poměrně náročná záležitost, skončili jsme zhruba v deset hodin večer, ale díky tomu může hotel dále fungovat,“ konstatoval mluvčí.

Přečtěte si
ELLA Průšová
12. 6. 2023 • 19:09

No a co, tak se budete jezdit léčit na Ukrajinu, těm střecha nespadne, a mají na opravy peněz dost! My jim také stále posíláme pomoc v "nouzi"!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.