Libereckému pedofilovi hrozí 12 let: Na krku má i znásilnění! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Libereckému pedofilovi hrozí 12 let: Na krku má i znásilnění!

Takovými fotkami propagoval akce, kde zneužíval děti.
Takovými fotkami propagoval akce, kde zneužíval děti.  (Foto Facebook, Děti ráje železnice z.s.)

Letos na jaře zasáhla severočeské rodiny zpráva o zneužívání nezletilých dětí. V rámci táborů spolku Děti ráje železnice ho měl dlouhodobě páchat jejich pořadatel Jan R. (33). Případ teď míří ke krajskému soudu.

„Dopustil se celkem sedmi skutků na nezletilých dětech. Jeho jednání je kvalifikováno jako zločin znásilnění,“ řekla státní zástupkyně Iva Plšková. Horní sazba za takový čin je až 12 let za mřížemi.

„Říkala, že vedle ní spal nahý jen v tričku a že se jí pokoušel stahovat spací trenky. Pak z ní vypadlo, že jí to dával na kůži,“ popsala televizi CNN Prima News matka jeho sedmileté oběti. Přitom byl už v minulosti Jan R. dvakrát za podobné skutky odsouzen. Zákaz práce s dětmi ale nedostal a nic mu nebránilo, aby si v roce 2020 založil Spolek Ráj dětí železnice. Rodin, jejichž děti Jan R. zneužíval, se nakonec policii přihlásilo sedm.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.