Lidský »vlkodlak«: Oholím se, a... Do 3 hodin mám chlupy zpět! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Lidský »vlkodlak«: Oholím se, a... Do 3 hodin mám chlupy zpět!

Ochlupení se pokoušel zbavit, ale marně.
Ochlupení se pokoušel zbavit, ale marně. (Foto Profimedia.cz, scom)

Puberta dokáže s lidským tělem hodně zamávat. Jenže na Američana vystupujícího pod jménem Mr. Teddybear (Pan Plyšák) měla účinek přímo extrémní! Kaliforňanovi ve 13 letech narostla po celém těle srst, které se nedokáže nikterak zbavit!

Muž, kterému se přezdívá »skutečný vlkodlak«, se v minulosti pokoušel odstranit ochlupení všemi možnými způsoby. „Byl jsem na depilaci, odstranění laserem, ale nic nefungovalo,“ lamentuje muž, jenž jistě nesčetněkrát slyšel dětinskou narážku »Sundej si ten svetr...«. „Jednou jsem si všechny chlupy oholil, ale do tří hodin mi znovu narostly!“

Nakonec se rozhodl svůj osud a vzhled akceptovat a nechat chlupům volnost. „Bohužel jsem kvůli tomu přišel o několik partnerek, které se za mě styděly,“ vysvětluje. „Ani ostatní lidi si stále nezvykli. Když vejdu do místnosti, ukazují si na mě a často se mě ptají, jestli si mě můžou pohladit, jako bych byl nějaký pes...“

Vydělává na tom

Jak ale tvrdí, smutkem rozhodně netrpí, díky svému tělu totiž rozjel byznys s vlastní kosmetikou, kterou testuje na vlastní kůži, či vlastně srsti. „Většina klasických olejů na vousy ve skutečnosti vysušuje. Moje produkty zajistí vousům a v mém případě i chlupům hydrataci a krásnou vůni,“ libuje si.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.