Stádo krav v rodinné farmě na Kaplicku napadli vlci: Krvavá jatka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Stádo krav v rodinné farmě na Kaplicku napadli vlci: Krvavá jatka!

Hrůzný pohled se naskytl majitelům rodinné farmy na Kaplicku. Ti našli v ohradě roztrhaná telata a mrtvé krávy. Zabíjeli vlci, kteří dobytek napadli. Není to poprvé, kdy na této samotě útočili na domácí zvířata.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Erol Bekirov
02. 04. 2023 19:58

Já osobně jsi myslím že není podvod, to je poznat, I když je divočáki hodně, je domácí zvířata lehký úlovek, paní majitelka ať nespoleha jiném lidí, ale ať pořídí spolehlivě psy

Radek Horacek
02. 04. 2023 18:50

Třeba nám to vrchnost zase vysvětlí jako fake a zatluče to, že si poškození vymýšlí, co ?

Erol Bekirov
02. 04. 2023 17:21

Dobrý pane, Polák to je pravda že vlk je predátor, ale to stádo musí někdo hlídat, jsi nemyslím že v České republice je víc vlci než v Bulharsku i když je na odstřel, pár let zpět lesy za jednoho vlka darovali 2 m3 kulatiny stavební materiál

Radek Polák
02. 04. 2023 15:18

Vlk je predátor, mít farmu tak je krouhnu a finito! 😂

Erol Bekirov
02. 04. 2023 00:00

Dobrý večer, jsem původně s Bulharska, narodil se v městě ale vyrostl v lese Pohoří Rodopi, máme chatu nadmořská výška 1600 metrů, můj děda měl dlouhé léta 350 ovce, ale děda měl pět pořádný psy plemeno Bulharský pastevecký pes,který krmil« káčamak »kukuřici mouka a máslo, vlci neměli šanci, jak přes den, tak i přes nocí, Medvěd přišel taky, hlavně přes nocí na vlastní oči viděl jak házet kameny a menší parezi, ale psy bílí stabilní, elektoohradnik vám nepomůže paní, jsem četl že v Bulharsku má zákon od 1 dubna do 30 června vlk je chráněn, jinak je škodní kořist a je na odstřel, paní má pravdu že dobytek je v šoku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.