Máte strach z exekuce? Pomůže výkup nemovitosti s nájemní smlouvou či předkupním právem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. května 2023

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Máte strach z exekuce? Pomůže výkup nemovitosti s nájemní smlouvou či předkupním právem

 (pnreality.cz )

Exekuce jsou hrozbou, která děsí stále větší počet obyvatel České republiky. Není se čemu divit. Drtivá většina populace využívá k financování koupě vlastního bydlení či rekreačního objektu hypotéku. Nemalé procento Čechů navíc čerpá nejrůznější úvěrové produkty i na pořizování nejrůznějšího zboží, výjimkou nejsou ani lidé půjčující si na rodinnou dovolenou. Právě tato skupina mívá nejčastěji problémy s řádným splácením závazků. Exekutor navíc může zaklepat na dveře i těm, kteří neplatí zdravotní pojištění nebo neuhradili pokutu.

Exekuce nehrozí jen lidem využívajícím nevýhodné půjčky. Do problémů se může za nepříznivých okolností dostat každý

Pro většinu obyvatel České republiky je při současných cenách nemovitostí hypotéka jedinou cestou, jak si pořídit vlastní nemovitost. Pokud však dojde k dlouhodobému snížení či dokonce nečekanému výpadku příjmů domácnosti, mohou se do nemalých problémů dostat i ti, kteří ke svým finančním záležitostem přistupují opravdu zodpovědně. Situaci v celé zemi navíc zkomplikovala nejrůznější opatření související s pandemií koronaviru. Řada podnikatelů, kteří museli na dlouhé měsíce výrazně omezit nebo dokonce zastavit provoz, se dostala do insolvence. Nelze se tedy divit, že exekuce hrozí výrazně většímu procentu lidí.

Nezvládáte splácet? Pomůžou vám na www.StopExekucim.cz

Máte exekuce, nevýhodné půjčky, které nestíháte splácet, platíte nepřiměřeně vysoké pokuty z prodlení? Vše se  dá vyřešit. Stačí vyplnit nezávazný formulář na adrese www.stopexekucim.cz, nebo zavolat na kontaktní telefon 776 890 000 kteří vaši nemovitost vykoupí, odstraní právní vady a pomohou klientovi zajistit případné oddlužení. Nebudete se muset stěhovat – budete mít možnost pronájmu nemovitosti na dobu neurčitou. Platit budete pouze nájem bez skrytých pokut nebo poplatků. A po vymazání negativních záznamů z registru budete moci požádat o opětovnou koupi nemovitost například pomocí hypotečního úvěru. Velkou výhodou je, že na takto schovaný majetek exekutor nedosáhne.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.