Prostitutky obsloužily i pět mužů denně: Kuplířky vydělaly miliony! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Prostitutky obsloužily i pět mužů denně: Kuplířky vydělaly miliony!

Jeden z pokojíčků, ve kterém prostitutky přijímaly své zákazníky.
Jeden z pokojíčků, ve kterém prostitutky přijímaly své zákazníky. (Foto Policie ČR)

Až osm let vězení hrozí ženě (35), která rok a půl pronajímala prostitutkám pokoje na poskytování sexuálních služeb. Přišla si na tři miliony. Její pomocnice (33) získala za půl roku milion a ve vězení může strávit až čtyři roky

Policie aktivity podnikavé kuplířky z jihu Čech sledovala měsíce. Žena kněžkám lásky poskytovala dokonalý servis. Za odměnu inkasovala od každé z nich 1500 korun za pokoj na ruku za den. Když obchod vzkvétal a českých zákazníků přibývalo, pronajala si byt v Pardubicích, rozšířila okruh prostitutek a přibrala parťačku. „Kněžky lásky používaly různá jména, aby se klientům neokoukaly, a střídavě se přesouvaly mezi Pardubicemi a Budějovicemi,“ řekla policistka Štěpánka Schwarzová. Když policisté nasbírali dostatek důkazů o nelegálních ziscích, provedli domovní prohlídky a obě ženy obvinili z kuplířství.

Za půl hodiny

12 stovek Některé z prostitutek stihly za den obsloužit i pět klientů. Průměrná taxa za půl hodiny činila 1200 korun. Pokud chtěl klient speciální služby, musel si připlatit.

Jeden z pokojíčků, ve kterém prostitutky přijímaly své zákazníky.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.