Panika ve Výměna manželek! Proti strachu buldozerem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Panika ve Výměně manželek! Proti strachu buldozerem

Středeční Výměna manželek se ponese v poklidnějším duchu než předchozí epizody
Středeční Výměna manželek se ponese v poklidnějším duchu než předchozí epizody (TV Nova)

 V tomto díle uvidíme, jak si Mirka z města poradí s hospodářstvím a třemi dětmi k tomu a jestli se dokáže Alena přizpůsobit životu ve městě a úplně jinému životnímu stylu.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Lkáně, Alenou (37), Luďkem (41), Tomášem (9), Eliškou (7) a Lukášem (5). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Alena, hlavním důvodem je se pobavit. Alena ovšem pár výtek vůči Luďkovi má, vadí jí, že tráví až moc času v práci a někdy u nich vázne komunikace.

Na druhé straně se poznáme s Mirkou (42), Petrem (42) a Kamilem (13), kteří žijí v Praze. Rodinu do Výměny přihlásila Mirka, protože se podle jejích slov ve vztahu nudí a nemají na sebe čas. Petr je navíc podle zbytku rodiny velmi hlučný a Mirka zase hodně hádavá.   

Deset dní této Výměny manželek se ponese v klidném duchu. Jen Mirka zabojuje s velkým hospodářstvím, které dostane na starost. Bude muset obstarat králíky, slepice a hlavně husy, ze kterých má panický strach. Mirka to však nevzdá a do práce se vrhne po hlavě, dokonce se naučí řídit i buldozer.

Video-ochutnávka:

Video se připravuje ...Přečtěte si
jity
25. 2. 2021 • 11:02

Tentokrát to nebyly špatně vybrané rodiny. Měly čistou domácnost, nepily alkohol a neštěkaly se.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.