Zvrat u nechutné Lucie z Výměny manželek: Žije s vrahem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Zvrat u nechutné Lucie z Výměny manželek: Žije s vrahem!

První Výměna manželek po novém roce
První Výměna manželek po novém roce (TV Nova)

První díl Výměny manželek roku 2021 přinesl pohled na další rodinu, u které byste rozhodně bydlet nechtěli. Hlavní aktérka, kterou diváci nyní označují za špindíru Lucii, se v pořadu TV Nova nepředvedla jako hodná a pořádná maminka, ale jako žena, kterou nezajímají hygienické návyky jejich dětí, a pro kterou je úklid domácnosti velká neznámá. Výměnu završila hysterickou scénou, která se zapsala do dějin. Dnes se u Lucie změnilo mnohé a diváky opět šokovala.

Nejhorší špína Výměny manželek. To píší fanoušci pořadu TV Nova po zhlédnutí posledního dílu s Lucií a její rodinou. Do bizarní show šla s partnerem Standou a jejich čtyřmi, nyní však vyšlo najevo, že se její život změnil. Standu podle extra.cz vyměnila Lucie za usvědčeného vraha Michala Navrátila. Ten v roce 2008 dvakrát bodl nožem pod vlivem omamných látek muže, který zraněním podlehl. Podle diváků je to páreček k pohledání.  

Výměna manželek: Nepořádek a zápach vládl domácností!

Video se připravuje ...

Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
bledulka
9. 1. 2021 • 22:49

NIc ve zlém, ale tato žena má evidentně buď duševní nebo mentální poruchu. Měla by se léčit a ne plodit chudáky děti.....A vůbec, co na to sociálka? Nezvládá děti, 4 má snad v náhradních rodinách a chce další???? Strašné...!

Alva
8. 1. 2021 • 20:12

Tak to byla síla, ovšem sova kanárka nevysedí, nemohou mít všichni všechno ok, ale matka prý doma uklízela a starala se o děti, tam údajně selhala škola a myslet si, že ji 54 letý "fešák" podvedl, to svědčí o zamrzlé inteligenci paní, tady je to opravdu marné, marné...., chudák děcka.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.