Mladíci vlezli do Krejčířovy vily: Zkoušeli záchod i trezor! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Mladíci vlezli do Krejčířovy vily: Zkoušeli záchod i trezor!

Policie odvezla mladíky k výslechu.
Policie odvezla mladíky k výslechu. (Foto: Aktu.cz, ara)

Chtěli si zařádit ve vile uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (48), ale místo toho skončili v klepetech. Partu kluků, která se zřejmě inspirovala youtubery, již do vily vnikli minulý týden, nyní vyšetřuje policie.

Youtubeři, kteří si říkají TVTwixx, se vloupali do vily v Černošicích u Prahy minulý týden. Nejdřív ji celou prolezli, zahráli si fotbal na squashovém hřišti, vyzkoušeli, jestli funguje záchod a zda se dá otevřít trezor. Své počínání natočili na video, které pak »pověsili« na You- Tube. To mělo během okamžiku takový úspěch, že se mladíci v neděli večer vydali do vily zase. Slíbili, že pokud video nasbírá tisíc lajků, udělají si zde grilovačku. V neděli večer je ale předběhla skupina mladíků, kterou krátce po vniknutí do vily s pouty na rukou odvezla policie. Novinář Jaroslav Kmenta tvrdí, že záběry Aktu.cz z policejního zákroku zachycují také Krejčířovu manželku Kateřinu a syna Denise. „Zjišťujeme, jak do vily vnikli i motiv činu,“ řekla policistka Marcela Pučelíková. Na policii půjde i Krejčířová, aby řekla, jestli nezvaní návštěvníci uvnitř něco nerozbili.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.