Přejel Kubíka (†4), rozdrtil mu hlavu! Dostal podmínku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Přejel Kubíka (†4), rozdrtil mu hlavu! Dostal podmínku

Řidič Miroslav K.
Řidič Miroslav K. (Foto Aha!: Jitka Pecharová)

Smrt Kubíka (†4) pod koly nakladače v Chlumci nad Cidlinou potrestal po dvou letech královéhradecký soud. Řidiči nakladače Miroslavu K. (49) uložil podmínku.

Stroj hocha usmrtil, když jel na kole po prašné cestě s nízkým provozem na hřiště a jeho babička šla za ním se psy. Vnuk se zastavil u vrat prodejce dřeva, protože z nich vyjížděl stroj s nákladem. „Nakladač zahnul doprava a Kubík se rozjel za ním. Jenže řidič po pár metrech zjistil, že jede špatně, a začal couvat, aby změnil směr jízdy. Vnuk se proto chtěl s kolem otočit, ale upadl,“ vyprávěla babička, která už nestihla zakročit. Nakladač chlapci rozdrtil hlavu. Šofér tvrdil, že se rozhlížel, ale kloučka neviděl. Nespatřil ho ani ve zpětných zrcátkách. „Nic jsem nezanedbal,“ řekl a žádal zproštění viny.

Kubík se svým tatínkem

Autor:  jp

Přečtěte si
suzunka
18. 9. 2015 • 01:16

Potrestaná měla být babička!!!!!!!! Hledí si čokla a vnuka jí přejede nakladač. Doufám, že má ta stará kráva aspoň výčitky svědomí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.