Jakoubek (†3) zemřel v obchoďáku: Zasypalo ho zboží z regálu! Na pohřbu plakala celá ves | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Jakoubek (†3) zemřel v obchoďáku: Zasypalo ho zboží z regálu! Na pohřbu plakala celá ves

Jakoubka zasypaly při nákupech dřevěné hranoly.
Jakoubka zasypaly při nákupech dřevěné hranoly. (Foto: čas.sk)

Slovenskem otřásla smrt Jakoubka (†3), kterého usmrtilo spadlé zboží v hojně navštěvovaném hobbymarketu! Rodiče se zhroutili, na pohřeb roztomilého chlapce dorazila celá dědina a plakaly dokonce i děti.

Minulý víkend šla Erika H. s dětmi koupit květiny. V životě by ji nenapadlo, že cesta do obchodního domu bude pro syna Jakoubka poslední v životě... „Zastavil se, zadíval se na mě a v tu chvíli se to stalo,“ líčí uslzená máma. „Sesypaly se na něj dřevěné hranoly! Byla jsem od něj jenom metr a držela jsem za ruku dceru Pavlínku,“ jen stěží vypráví matka nebohého chlapce. I když hocha okamžitě převezli do nemocnice, na následky zranění zemřel.Pohřeb se konal ve vesnici Vavrečka a na poslední rozloučení s malým andílkem přišla celá vesnice. Matka byla k neutišení, nedokázala ani stát a musel ji podpírat manžel Pavol (38). Plakaly ale i děti, které přišly říct sbohem svému kamarádovi. Ani kněz nedokázal nelézt slova útěchy: „Nevím, proč musel Jakoubek tak brzy odejít. Nevinné dítě, které se ničím neprovinilo. Ať je vám útěchou, že tak čisté dítě je v nebi a vy se s ním jednou obejmete.“

„Nikam se necpal, na nic nesahal, a sesypalo se to něj,“ říká zdrcený otec. „Myslím, že to bylo špatně uložené, ani to neměli svázané. Ani dospělý by neměl šanci,“ přizvukuje máma. „Ještě že mi zůstala dcerka, jinak bych nedokázala už žít,“ svěřila se Erika.

Policie už zahájila vyšetřování, stejně tak i inspektorát práce. „Naše prodejny prošly v posledních letech kontrolou a ke skladování zboží nebyly žádné výhrady,“ prohlásil vedoucí marketingu Baumaxu Miroslav Chmelár. Firma podle něj zvažuje uvalení zákazu vstupu dětem do jejich prodejen.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.