Moderátorka Kociánová (44) a gymnastka Čáslavská (72): Mrkejte na tu placku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Moderátorka Kociánová (44) a gymnastka Čáslavská (72): Mrkejte na tu placku!

Dámy, dáte to? Cvik placka v podání Věry Čáslavské při tréninku moderátorky Martiny Kociánové.
Dámy, dáte to? Cvik placka v podání Věry Čáslavské při tréninku moderátorky Martiny Kociánové. (Český rozhlas Dvojka)

Pánové, smekněte klobouky! Dámy, postůjte v němém úžasu. To co dokáže zacvičit ve svém věku gymnastická legenda Věra Čáslavská (72) je hodno bezmezného obdivu.

Tomu sedu s nohama daleko od sebe se říká placka, kdekterá třicítka by se při něm rozpůlila v rozkroku, jenže Čáslavská ho zmákla jako malinu. „Mám nejlepší trenérku na světě,“ valila na paní Věru kukadla půvabná rozhlasová moderátorka Martina Kociánová (44), když ji majitelka sedmi zlatých medailí z olympiád učila ve studiu provaz.

Věra Čáslavská našla po trablech s láskou a rodinné tragédii pohodu. Jezdí na besedy s důchodci i s mládežníky a s úsměvem říká: „Nejraději mám puberťáky. Hodně se z nich nabíjím.“

Prožila peklo
Nezdolné Věře Čáslavské se zhroutil svět v roce 1993. Tehdy její bývalý manžel – slavný atlet Josef Odložil (†55) – zemřel po konfliktu s jejich společným synem Martinem na diskotéce. Martin byl obviněn z vraždy a dostal milost při amnestii prezidenta Havla, kterému Čáslavská dělala poradkyni. „Prošla jsem peklem, ale dnes už jsem z nejhoršího venku a na život nereptám,“ říká Věra Čáslavská.Přečtěte si
avina
5. 4. 2015 • 18:48

Hrůza ,plno masa-fuj ten ksicht....To jsem zde i v TV viděla starší paní při cvičení, na nářadí....Tato bomba ?!Je blbá , vzpomínat takto? Co vrah syn, zakomplexovaná dcera a ona, fanda Kchárla- ten je 25 leté a ne 80 letou bábu:

anezat
5. 4. 2015 • 12:41

Reprezentovala nás ve sportu, ale Havel z ní svou poradkyni dělat neměl. V životě toho mnoho dokázala, jenže hlavou rozhodně ne. Už si bohužel i slušně vymýšlí historky o tom, jak ji pubertální jedinci nabíjejí. Má na to věk.

bella.
5. 4. 2015 • 10:37

Objíždí puberťáky a cpe jim do hlavy historické nesmysly, které předvedla při volbě prezidenta trapně blekotajíc o komunismu, 50. let 20. století.Nepostřehla, že se volí prezidenta pro dobu 21.století. Drobných 60 let rozdílu v myšlení nejen zde, ale i v Evropě a ve světě jí uniklo.Není divu, polovinu té doby strávila pod psycho práškama. Tohle objíždí puberťáky a nalejvá jim rozumy o pravdolásce! a neříká jim, že to byla " strana a vláda " která jí platila a vysílala do světa a ona se nijak nebránila , naopak! Neříká jim , že po 1989 jako " poradkyně " Hradu se na tom bordelu v Česku podílela, slušně z něj rejžovala a to i dodnes, protože jí závratné příjmy slušně zvedly důchod.. Rozštěp ať ukazuje Šláfnbergovi, nebo v cirkuse nebo ve Svěrákově filmu. Je neskutečně hloupá, hloupá, blbá Můj názor

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.