VIDEO: Moučková zachraňovala Kubišovou od klíštěte! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

VIDEO: Moučková zachraňovala Kubišovou od klíštěte!

Kamila Moučková zkoušela Martě Kubišové vytáhnout klíště z krku. Neúspěšně.
Kamila Moučková zkoušela Martě Kubišové vytáhnout klíště z krku. Neúspěšně. (Ahaonline.cz)

VIDEO Legenda české gymnastiky světového formátu a nejúspěšnější sportovkyně české historie Věra Čáslavská dostala k dnešním sedmdesátinám neobvyklý dárek – životopisný dokument. Na jeho premiéře tak nemohlo chybět množství známých tváří jako například Jan Kačer s Ninou Divíškovou, Helena Suková, Barbora Špotáková, Martin Dejdar s manželkou, Kamila Moučková a ani stále vitální Marta Kubišová.

Ta se bohužel na vlastní kůži přesvědčila, že letní teploty probouzí k životu i hmyz a na slavnostní premiéru tak dorazila s klíštětem pod bradou. „Nemůžete mi ho někdo vyndat?“ Rozhlížela se paní Marta s pinzetou v ruce po někom, kdo by jí od nepříjemné potvůrky odpomohl.

Až ji padl zrak na Kamilu Moučkovou. Ta si Kubišovou odvedla na světlo a tam se snažila pinzetou klíště vyndat. Protože ale bylo zatím malé, po chvíli úsilí to obě vzdaly a šly se raději usadit do kina.

Video se připravuje ...

V dokumentu od Olgy Sommerové otevírá Věra Čáslavská několik svých 13. komnat. Mluví jak o svém strmém vzestupu až na olympijský vrchol, tak i nelehkých chvílích během normalizace až po odsouzení svého syna Martina za vraždu jeho otce.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.