Dívka (15) z Brna v lese mučila desetileté dítě! Usekla mu sekerou prst, řezala ho nožem! Chtěla vraždit... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. září 2022

Dnes je Den české státnosti / Václav, zítra Michal

Dívka (15) z Brna v lese mučila desetileté dítě! Usekla mu sekerou prst, řezala ho nožem! Chtěla vraždit...

Desetiletou dívku chtěla v lese zabít o pět let starší holka. (ilustrační foto)
Desetiletou dívku chtěla v lese zabít o pět let starší holka. (ilustrační foto) (Shutterstock.com)

Kriminalisté zadrželi v uplynulých dnech patnáctiletou dívku z Brna, kterou obvinili z pokusu o vraždu. ČTK to dnes řekla mluvčí jihomoravské policie Petra Vedrová. Podle spisu napadla v lese sekerkou a nožem desetiletou dívku, které usekla prst. Oběti se podařilo z místa činu uprchnout.

"Případ vzhledem k věku dívek nebudeme komentovat. Lze pouze říci, že podezřelá byla obviněna z pokusu vraždy a je ve vazbě," doplnila mluvčí. V případě, že kauza skončí před soudem, hrozí patnáctileté dívce vzhledem k jejímu věku poloviční trest. Za pokus o vraždu přitom hrozí dospělým nad 15 let vězení.

Psychický stav dívky budou nyní zkoumat psychiatři a psychologové. Napadená dívka skončila v šoku v nemocnici.

Podle televize Nova pachatelka vylákala dívku do lesa, přivázala ji ke stromu a mučila ji. Pořezala jí nožem a sekerou odsekla prst na ruce. Při zatčení prý kriminalisté zajistili u podezřelé sekeru i prst oběti.

 

 

 

 

Přečtěte si
frannes
7. 10. 2014 • 12:20

Někde jsem četl,že zmíněná náctiletá byla satanistka, oproti jiným si myslím,že trestní odpovědnost by se měla snížit na 14. let, jestliže se prodlužuje věk na důchod, opačně i dříve mládež dospívá a měla by za své činy nést zodpovědnost, navíc policie, škola, sousedé , spolužáci atd. by měli zárodky satanistických, šikanózních skupin odhalovat a zasahovat i umístěním do diagnostických ústavů, nevím na koho a proč se ohlížet, bez ohledu na příslušnost k většinové nebo menšinové populaci.Rovněž školní řády by měly zakázat oblečení a doplňky charakteristické pro satanisty a jiné extrémy, já osobně nemusím ani tzv. kapucáře (výjimka pro fujavici a vícestupńový mráz) , ovšem v parnu naražená kšiltovka a přes ní černá kapuce svědčí o IQ tykve nebo může předznamenat nějakou pozdější orientaci směrem k násilí, občanské neposlušnosti atd.

gaysknirem
6. 10. 2014 • 18:02

Na Actualne.cz blokují i zcela slušné diskutery, protože se zřejmě někomu znelíbili. Vulgarita většinou ale nevadí.

gaysknirem
6. 10. 2014 • 17:59

Právě vzhledem k věku té patnáctileté by se to mělo komentovat. Snižováním hranice trestní odpovědnsoti se nic nevyřeší. Děti jsou zjevně dříve dospělé a často postrádají citovou výchovu. Někdy mají moc velké kapesné, a stoupá jim to do hlavy.

trhnisinadledvinkou
6. 10. 2014 • 14:04

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.