Rychtář se musí stěhovat a v Říčanech ho nechtějí: Poprosí poskoka Standu o nocleh? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Rychtář se musí stěhovat a v Říčanech ho nechtějí: Poprosí poskoka Standu o nocleh?

Standa je dnes defacto pravou rukou Rychtáře, možná mu rád pomůže s bydlením...
Standa je dnes defacto pravou rukou Rychtáře, možná mu rád pomůže s bydlením... (Foto: Aha!- Pavel Machan, Marek Pátek, Facebook.com, koláž Ahaonline.cz)

Pád do hlubin pekelných pokračuje a vdovec Josef Rychtář (56) by měl znovu přehodnotit, zda bude trvat na návratu ke své "manželce domů", jak se nechal před časem slyšet.  Jeho bývalá žena Darina Nová (56) na něco takového není zvědavá, a protože je většinovým vlastníkem domu, musí vdovec po Ivetě Bartošové (†48) couvat, i přes svá silácká vyjádření. Jinak mu reálně hrozí, že bude prosit svého služebníka zvukaře Standu o nocleh!

V Říčanech to zas tak jisté nemá

Jako téměř vždy, Rychtář vykřikuje některá tvrzení, dříve než si uvědomí, že jeho slova není  těžké ověřit. Je s podivem, že se milovník médií za ta léta ještě nepoučil! Po suverénním prohlášení, že se nastěhuje zpět k exmanželce Darině Nové, se ukázalo, že z domu má nicotný podíl dvě a půl dvanáctiny. Přesto teoreticky může přespávat v kumbálu kanceláře bezpečnostní agentury, kterou s Novou spoluvlastní. Jenže ta si ještě pořád může postavit hlavu a i v tom Rychtářovi zabránit.


V úvahu přichází "kamrlík"

"V domě pro něj není místo. Jednu část obývá Darina, druhou syn Jan s přítelkyní a miminkem. Neměl by tam kde přebývat. Takže je prakticky bezdomovec. V úvahu přichází jediná možnost, totiž že bude přebývat v kamrlíku, který má v kanceláři ve své bezpečnostní firmě na zahradě manželčina domu," uvedl zdroj webu Super.cz.
Předběžné opatření a život se Standou?

Bývalá manželka má věru dostatek důvodů, proč by si vulgárního surovce Rychtáře ráda držela od těla. Fotografie z nemocnice, po "domluvě splašenými kladivy" si naši čtenáři jistě pamatují. I to je pádný argument k tomu, aby paní Darina požádala o předběžné opatření a sekuriťákovi byl přístup do blízkosti exmanželky úředně zamezen. Tomu by pak nezbylo nic jiného než se vydat s prosíkem k nohsledovi a věrnému služebníkovi Standovi. Vzal by ho bývalý zvukař Ivety Bartošové, kterému dal Rychtář padáka, na milost?Přečtěte si
jenda_benda
15. 5. 2014 • 23:11

Pokud v ní není dodatek o úmrtí

jenda_benda
15. 5. 2014 • 23:09

jenda_benda
15. 5. 2014 • 23:08

Sem napište Váš názor

ferdinand6
15. 5. 2014 • 21:53

Jj zdědil dluhy.

ferdinand6
15. 5. 2014 • 21:51

Pokud ten pablb nebude platit hypotéku, tak ho k tomu jedniu stejně exekutor donutí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.