Boj o ostatky! Po kremaci Bartošové promluvil její bratr Lumír: Ivetu Rychtářovi nenecháme! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Boj o ostatky! Po kremaci Bartošové promluvil její bratr Lumír: Ivetu Rychtářovi nenecháme!

Podle informací slovenského serveru pluska.sk se do boje o popel Ivety Bartošové (†48) zapojil i její bratr Lumír (50). Ten chce podpořit maminku Svatavu (74), která kvůli plánům vdovce Rychtáře (58) ani nepřišla na pohřeb vlastní dcery.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
23. 05. 2014 10:15

jsi stejný agresor jako Rychtář?...no asi se nemáš čím chlubit,v hlavě houno a v kapse díru.....

ikolop
17. 05. 2014 05:11

AHA, BLESK atd. jsou katastrofální, ubohé, vulgární a trapné deníky. Rychtář je jako jeden z posledních nebojácných chlapů a my mu držíme palce ! Fun club posledních mohykánů a bodygardů

ivuska1
16. 05. 2014 00:06

candle 14. 05. 2014 21:22 - SOUHLAS S TVYM PRISPEVKEM. NENI VIC CO DODAT.

b.r.s.a
15. 05. 2014 19:10

NO COMENT
Jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet.
Všichni !!!! jsou úplně stejní ,bez rozdílu a navíc do toho tahaj kluka. Fakt úžasný,není to k smíchu spíš ke zvracení .

ivuska1
16. 05. 2014 00:00

no comment.kdyz uz anglicky

gabcakovamatinka
15. 05. 2014 15:03

Teďka si bratříček smyslel....kde byli jeho právníci když se sestra psychicky hroutila, mumlala, prosila o ,,pomoc,,....tehdá na ni házel bobek!!! Protože dobře věděl, že ona do Bohnic nepujde, že i když by jí tam i násilím strčili tak uteče, podepíše revers. Jedinkrt jsem v novinách nečetla, že by za IB někdo z rodiny pŕišel do Uhříněvsi! Stará Martucciová to dokázala.....a rodina ne! Iveta sama řekla že Pepa je nebije....modřiny měla z pádu pod vlyvem alkoholu co se potácela, tak jaký ,,agresivní Rychtář,,. já chci vidět mudráky co by měly doma psychotika co by psali, jak doma se válí, léčit se nechce, škemrá o čucíka a lítá v tabletách, nikde nepracuje a sama zustat taky nemuže protože nevíte co vymyslí. Chci vidět co by jste dělali, kdyby vám tohle dělala manželka, dcera....jestli by jste ji jenom omlouvali.

arimi
15. 05. 2014 17:14

ona ta rodina taky neni povinna se starat o cloveka, ktery jejich pomoc odmítá a delá ostudu, navic iveta byla cvok uz dávno , ty jeji demonstrativní sebevrazdy to jen dokazovaly, myslím, ze její rodina jen s hruzou čekala, jak se to její řádení zastaví a kde se zastaví... urcite nebyli nadsení jejím stavem, ale kdyz dokazala mamince ríct, která jí svatbu s rychtarem rozmlouvala, ze jí nepreje lásku a nemá ji ráda, máma mohla jen v tichosti nad dcerou zaplakat, prinejmensím se za ni modlit, aby její chorá mysl trpela co nejmín... pokud ji neuznali nesvepravnou, nemohla ani rodina zasahovat do jejího tzv. štestí s cvokem rychtarem... tezko je soudit ivetinu rodinu, protoze oni se nikdy nestezovali co jim iveta provadela a jak je ona nicila... zato iveta obvinovala kazdého kolem sebe, jak jí ublizují... proste byla velmi psychicky nemocna, narušená ale lecbu odmítala... oni nemohli opravdu nic delat... já je neodsuzuju ani v nejmensím, protoze oni si svym peklem s ní prosli také, jen o tom nikdo neví...

kristinn
15. 05. 2014 19:23

Arimi, určite nadšení z jej-hlavne posledného života -neboli.Ale posledná rozlúčka je posledná!Oni ju odkopli vtedy, keď už nikomu nemohla zle urobiť, ani žiadnu hanbu. Veď tam chúďa ležalo zvalcované vlakom...Už ani slovom, ani skutkom, ani ničím...Ktovie, ako to je ozaj na tom "druhom brehu". Ak jej ubolená duša, ktorá musela byť veľmi ubolená a utrápená, keď urobila to, čo urobila - videla, kto sa s ňou lúči a že tým najbližším nestála za to, aby boli pri nej, ako jej asi bolo?
Mnohí ľudia ju mali radi - o tom svedčila kopa kvetín, sviečok pred jej domom - a ona mala rada ich (posledný rozhovor "ľudia mi píšu..." a ani tých tam nemala...Proste - opustená...

belali
15. 05. 2014 19:38

Koukám,že to má dneska pokračování a tak z jiného zdroje :Bylo tělo Ivety Bartošové při posledním rozloučení v rakvi? Oslovení odborníci si to nemyslí. Jsou přesvědčeni, že se uskutečnil obřad s prázdnou truhlou.
Odborníky z řad pohřební služby zaráží, jak rychle dostal po kremaci Josef Rychtář urnu s popelem zpěvačky Ivety Bartošové. Měl ji u sebe již druhý den, jak zachycují exkluzivní fotky portálu TN.cz (najdete je ZDE). Obvyklá praxe bývá ale 3 až 4 dny od kremace.

Jenže i toto může mít své vysvětlení. Je možné, že uzavřené rodinné rozloučení, které ve strašnickém krematoriu zorganizoval truchlící vdovec, bylo jen divadlo kolem prázdné rakve.

Dělá se to tak poměrně často. Například když se jedná o oběť trestného činu, rodina chvátá na pohřeb, ale tělo je na patologii. Nebo se to dělá, když je tělo v nepoužitelném stavu a logicky se to také dělá, když tělo není nalezeno, ale člověk je prohlášen za mrtvého.

VELKÝ SPECIÁL O ÚMRTÍ BARTOŠOVÉ NAJDETE ZDE!

Možná i proto nechal vdovec Rychtář Malou obřadní síň strašnického krematoria hermeticky uzavřít a nikdo kromě rodinya pozvaných známých se tam nedostal. Dokonce tam nebyla vpuštěna ani kriminalistka, která podivnou sebevraždu Bartošové vyšetřuje - více ZDE!

arimi
15. 05. 2014 22:54

ty jo panečku a co ted s tím? tak pepan ze by nemel ani ivetin prach v krabici??? a cí teda? kdy jste videli naposledu gejsu s tupíkem?

belali
16. 05. 2014 01:28

minulej týden ještě před pohřbem ťupík počítal svíčky a Gejša ležela na gauči ,ti budou v cajchu o ty se nebojím by Srstka Pepkovi dal,pane

arimi
16. 05. 2014 01:48

arimi
15. 05. 2014 22:49

kristinnnnnnn kuš!
ubolena utrapena dušička bola, to iste, ale prosím ta, zanech uz to kvílenie, jej to nepomože, a ty sa ukvíliš na smrt... trochu viac racionalneho zmyslania by ti nezaskodilo, taketo emocie ti len ublizuju a potom budes spatne spat...mysli trochu aj na seba, ivetke tym zivot nevratis... jej rodinu nechaj na pokoji, oni si s nou vytrpeli dost, isto aj dobré, ale toho zlého verím tiez pozehnane... a ktovie, ci v tom sedohnedom kostymku nenasadla do najblizsieho lietadla a nevyvaluje sa teraz kdesi na plazi pod palmami... ved v sumperku vyvesili oznam, ze koncert bartosovej sa nekoná z dovodu choroby...

b.r.s.a
15. 05. 2014 19:07

ikolop
17. 05. 2014 05:16

Souhlas. Rodiny matky, bratra a Štaidla na Ivetu za života kašlala, až když zemřela, najednou jsou všichni "chytří" a hází vinu na jediného člověka, který jediný vydržel Ivetiny stavy. Na Rychtáře. Hraběcí Ital, Macura a dalších asi 8 chlapů s Ivetou nic nezmohli. Rychtář se dokázal o ni jakž takž starat 24 h denně, neboť s alkoholikem a feťákem (léky) nevíte, co kdy udělá. Držíme Rychtářovi palce.

an.manchester
15. 05. 2014 10:23

Je to nechutne,vypovida to o malosti lidi,vzdyt kdyz pohreb byl bez verejnosti,mohli na nej prijet,Rychtar se tim jaky je agresivni neprimo pricinil o smrt Ivety,je to primitiv,ale oni zcasti rovnez,v nenavisti pokracovat az za hrob Ivetu neprobudi.Spis se jedna o souboj kdo z koho,Ivetu jak vidim maji v male ucte,dle toho,ze se nepokusili zatim ani o dohodu,co s popelem,navic maji jistotu,jaky poprl jim z pece vyhrabli?opravdu je Ivety? A ne treba Jen mala cast?pohreb do zeme je sice drazsi,ale clovek je fyzicy jiste na danem miste,a ma svuj hrob,Iveta jim neunikla ani po smrti jak vidim,zneuctuji ji dal a dal...

paralenka
15. 05. 2014 11:47

Jistotu, že vám dali popel z vašeho blízkého, nemáte nikdy. Nicméně hrob je spíš místem, kam se utíká, když chcete v klidu vzpomenout a dát najevo lásku i úctu položením květin, zapálením svíčky. Pravda, to lze udělat i jinde, ale hřbitovy k tomu jaksi patří nejvíc. Zastavit se a vzpomenout si je jakási cesta ke smíření se skutečností. Mnoho let hodně bolavá!

arimi
15. 05. 2014 14:04

jezismarja a to jak uz je mozné, ze nedostane clovek popel toho svého? a co za popel tam teda sypou?

belali
15. 05. 2014 16:59

To je záhada ,co ? A Kakamila holt přišla pozdě ,zdržela se v květinářství ,jinak by to určitě pro policii zdokumentovala

kristinn
15. 05. 2014 19:24

an,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.