Boj o ostatky! Po kremaci Bartošové promluvil její bratr Lumír: Ivetu Rychtářovi nenecháme! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Boj o ostatky! Po kremaci Bartošové promluvil její bratr Lumír: Ivetu Rychtářovi nenecháme!

Podle informací slovenského serveru pluska.sk se do boje o popel Ivety Bartošové (†48) zapojil i její bratr Lumír (50). Ten chce podpořit maminku Svatavu (74), která kvůli plánům vdovce Rychtáře (58) ani nepřišla na pohřeb vlastní dcery.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

meibes
14. 05. 2014 18:18

meibes
14. 05. 2014 18:19

přečtěte si váš úplně první příspěvek ..tam chválíte Rychtáře...a s tím tady nepochodíte - teda alepson u lidí kteří měli Ivetu rádi ...

belali
14. 05. 2014 18:31

moje řeč

kristinn
14. 05. 2014 18:39

meibes,
ani na um mi nepríde chváliť Rychtářa! Konštatovala som len to, že ustúpil od verejného pohrebu - čo urobil. A oni aj tak neprišli a nechali ju samú...

jenda_benda
14. 05. 2014 23:30

wernerovamagdalena
14. 05. 2014 17:54

To ti nedává právo házet špínu na Ivetinu rodinu, kterou ani neznáš, protože oni se mediálně neprostituovali.

belali
14. 05. 2014 17:55

Za její mámu se postavili všichni pokrevní příbuzní a všichni Ivetini kolegové ,tak nevím proč by se měli stydět !!!!

kristinn
14. 05. 2014 18:04

nech by sa postavil aj neviem kto! ♥ matkino, teda chcem povedať- citlivé ♥ matkino, kašle na názory iných, ono cíti...Nepochopím, ako mohla doma obsedieť, keď vedela, že Ivet za pár chvíľ zhorí v plameňoch, ako mohla obsedieť a nedotknúť sa aspoň jej rakve???Na rovinu: Ty by si to dokázal (a)? (Neviem či si muž, alebo žena)

belali
14. 05. 2014 18:08

Já jsem zásadně proti kremacím ,nic méně ctím rozhodnutí jiných a já osobně bych si vedle Rychtáře a jeho familie taky nesedla

kristinn
14. 05. 2014 18:11

belali,
o koho išlo" O Rychtářa, alebo o Ivetu? Som tu predsa ja - so svojím smútkom - pri svojom dieťati! Čo ma je po kom??????????Som tam ja a ono!!!Nič viac a nik viac!

meibes
14. 05. 2014 18:21

..vy to prostě nechcete pochopit že ...sednout si vedle vraha svého dítěte bych nedokázala, ani kdyby mě za to odsoudili třeba až na Slovensku...

belali
14. 05. 2014 18:27

belali
14. 05. 2014 18:27

Ne,ty nejsi nejsi schopná pochopit ,že nenínutné stát u rakve a že se tu lidi loučí i jiným způsobem a není nutné hladit rakev ,to je trošku morbidní i s urnou v ruce se dá udělat klidný a pietní rozloučení bez novinářů,ochranky a deštníků ve společnosti člověka ,která má na rukách a doma v obýváku na stole Ivetinu krev ,ted´vedle ní stojí i urna

jenda_benda
14. 05. 2014 23:29

oltec
14. 05. 2014 22:12

ty nechápeš nic a ani nikdy nepochopíš vykašli se na to a nepiš sem

jenda_benda
14. 05. 2014 23:28

Kolegové jen řekli že by se mělo ctít přání rodiny. Ne, že by měla Iveta odejít z tohoto světa sama.

meibes
14. 05. 2014 18:16

Dobře kristinn jak chcete ... opravdu jste tak silná osobnost, že by jste si šla stoupnout vedle vraha ( byť morálního) svého dítěte ???? Já tedy né !! My tu v Čechách dokážeme uctít památku zesnulého i sami v sobě, a vím o čem mluvím - mám na Slovensku polovinu rodiny, a vím o čem mluvím...Je mi nesmírně líto co vás potkalo, ale nemusíte kvůli tomu házet hanbu na jinou nešťastnou matku ... Skutečně je to PRÁVO každého svobodného člověka jak vzdá úctu komukoliv...Já osobně mám za sebou taky několik úmrtí v rodině - jako asi každý z nás, a zrovna jediná teta která bydlí v Drienovci u Košic neměla ani tolik slušnosti,aby nám dala vědět že zemřel děda, takže jsme na pohřbu taky nemohli být ...jsme tedy taky hanba ??? Nedovolila bych si nikoho soudit - a prosím, nezapomínejte, že situace v rodině Ivety byla nestandardní,stejně jako celý její život a i smrt ..

belali
14. 05. 2014 18:22

kristinn
14. 05. 2014 18:33

meibes,
išla by som a práve preto, aby tam moje dieťa nebolo samo s cudzími. Nehádžem na ňu hanbu, podľa mňa to hanba je! Ono kopec vecí v živote sa odvíja od vzťahov s rodičmi, hlavne s matkou. A o tom, že Ivet bola citlivá duša, niet pochýb. Citlivá a slabá. Vždy som moje deti učila tomu, že ak sa aj neviem čo zlé stane, nech neviem čo zlé urobia, som tu vždy pre ne,vždy môžu za mnou prísť...Kladiem si otázku: mohla Ivet prísť za matkou: mami, pomôž mi, nezvládam život?? Posledné slová, ktoré mi môj syn pred smrťou povedal do telefónu: "Maminka, ďakujem Ti, čo by som si bez Teba počal"...Mohla toto povedať Iveta?

meibes
14. 05. 2014 19:00

Já myslím, že Iveta za maminkou mohla kdykoliv, a taky tam kdykoliv chtěla - jela ... To je známá věc (čtěte pořádně - kdykoliv chtěla - jela) ...Že jí Rychtář omezoval v kontaktech s rodinou, s kamarády, se známými, s veřejností - to je taky známá věc ... Dopoval jí alkoholem a léky, hlavně aby nad ní měl moc a mohl jí tahat jak loutku...Pár hodin po Ivetině smrti telefonoval panu Martučimu a doslova mu řekl "já pane Martuči, sem na rozdíl od vás ,Ivetu dostal tam , kam sem chtěl" ... a víc se k tomu nebudu vyjadřovat, máme na to každá jiný názor...já ctím právo svobodné volby, vy ctíte tradici ... Iveta nakonec pro mě nebyla zas tak silná osobnost abych si tu kvůli ní musela trhat nervy..mějte pěkný večer ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.