Rolins ke skandálnímu odhalení: Co je vám do toho? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Rolins ke skandálnímu odhalení: Co je vám do toho?

Dara Rolins
Dara Rolins (Instagram, archiv)

V poslední době je zpěvaččino jméno skloňováno čím dál častěji. Někteří se do zpěvačky pouští s tím, že si chce novým vztahem s Pavlem Nedvědem (49) zajistit větší pozornost, jiní nedokážou překousnout časté lety do zahraničí v stále ještě kritické době. Svou frustraci dávají zpěvačce jasně najevo a není proto divu, že Dařin pohár trpělivosti přetekl. Rýpaly označila za "milé autory skandálního odhalení" a pak jim řádně naložila!

Když Dara na konci minulého roku přiznala vztah s fotbalistou Pavlem Nedvědem, rozhodla se dál nic netajit a své štěstí dává veřejně na odiv. Ne všichni ovšem se zpěvačkou sdílí dobrou náladu, a neváhájí si proto do ní pod jejími příspěvky rýpnout. Donekonečna se kritice nelze vyhýbat, a tak Dara shrnula své pocity pod snímkem, který zveřejnila na svém instagramovém profilu. A servítky si rozhodně nebrala!

Změna finále Stardance, promyšlený tah ČT? A Rolins o vztahu s Nedvědem

Video se připravuje ...

„Jak je mým dobrým zvykem, zase se předvádím a zase jsem byla na dovolené,“ ihned začala zostra. „Yo a potom tu máme ještě jeden totálně překvapivý fakt, že 'stejně jako se současným, fotila se i s ex!' No tohle. Chápete to?!? Kdo by čekal, že se i v mém životě budou opakovat situace, které zažívá zbytek populace DNES A DENNĚ,“ pokračovala rozhořčená Rolins, která si rýpla do autora citované věty, jak poznamenal web žena.pluska.sk.

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy?

Video se připravuje ...

Daru vytočila především skutečnost, že se svými činy nijak neliší od ostatních lidí, ale kvůli slavnému jménu mají podle ní někteří pocit, že ji mohou soudit od rána do večera. Když se zrovna netýká partnerského života, najdou si takoví lidé něco jiného - třeba časté výlety do zahraničí během přetrvávající pandemie. „A těm, co leží v žaludku, že jsem byla už ZASE na dovolené... I kdybych byla na dovolené odteď už navždy, co je vám do toho?! Od osmi let jsem si na VŠECHNO poctivě vydělala, takže můžu. A budu,“ dodala nekompromisně Dara a dala najevo, že pomluvy a kritiku si líbit nenechá.Přečtěte si
ladyhelmet
21. 2. 2022 • 01:41

Co tu prudite ludi? Nieje socik aby ste im nieco nakazoval, zakazoval a usmernoval ich. Zenska, ktore nestihne pohreb vlastneho otca, lebo ona nan ide par hodin pred jeho konanim, namiesto toho, aby sla aspon jeden den pred, aby podporila svoju matku, cerstvu vdovu, bola jej oporou je proste sebecke hovado.

Co nam je potom s kym si teraz hrkuta? Ta nevie co je laska, to by musela s nejakym chlapom vydrzat aspon 10 rokov, aby to pochopila co je skurocny cit, nie len nejaky chtic. Ale na to ona nema. Ziadnemu chlapovi nestala za to, aby ju poziadal o ruku a postavil ju do uctyhodnej pozicie manzelky. Ziadny chlap ju neberie vazne, ved je to chudera.

abelfarao
17. 2. 2022 • 11:38

Každý máme svůj život. Nechejte ji žít ten její, a neotravujte ten její.

uschi
14. 2. 2022 • 21:13

Podle mě to byl její výmysl, že s ním dítě nechtěla. Bylo to jen okecávání a skutečnost byla taková, že se jí s ním v jejím věku už prostě nepovedlo zabřeznout.

jarmilah
13. 2. 2022 • 10:08

Má pravdu. A většinou to nevoní závistlivcům. na vše si vydělala, tak co se staráte. Ať si užívá.....Darinko, fandím Vám.

krtek.
12. 2. 2022 • 19:46

nechte jí už konečně žít... a nejlépe se mnou

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.