Únik dokumentu Karel na internet má dohru: Vše bude řešit policie | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Únik dokumentu Karel na internet má dohru: Vše bude řešit policie

Na jaře DVD: Během jara by měl dokument vyjít na DVD i s vystřiženými scénami, kterých bylo několik hodin. Autoři dokumentu ale pro disk vyberou ty nejzajímavější.
Na jaře DVD: Během jara by měl dokument vyjít na DVD i s vystřiženými scénami, kterých bylo několik hodin. Autoři dokumentu ale pro disk vyberou ty nejzajímavější. (Foto Karel Gott Agency, reprofoto YouTube)

Život zesnulého Karla Gotta (†80), respektive dokument o něm, budou brzy vyšetřovat kriminalisté! Na ty se chce totiž obrátit distributor snímku Karel, kterého naštvalo pirátství některých Čechů. Ti film, jenž má už zítra oficiální televizní premiéru na ČT1, minimálně dvakrát zveřejnili na volně dostupném portálu YouTube.

Od loňského října byl dokument v kinech, od 24. prosince ho v Česku šíří streamovací platforma Netflix a až zítra zamíří do volně šířené televize. Jenže ještě předtím ho viděly desítky tisíc lidí na YouTube, kde ho od Vánoc zveřejnili minimálně dva uživatelé. Distribuční společnost zasáhla až poté, co na případ upozornil deník Aha!. Dokument nechala z portálu stáhnout.

Nečekaná svatba v rodině Gotta! A Konvičková čelí brutální kyberšikaně.

Musí se zodpovídat

„Nyní podnikáme právní kroky a chceme ty, kteří nelegálně film zveřejnili, dohnat k zodpovědnosti. Obrátíme se na polici,“ řekl Aha! mluvčí společnosti Bontofilm Lukáš Vedral. Situaci řeší také společnost Netflix, odkud Karla někdo nelegálně stáhl a následně ho šířil. „Situaci teď u nás řeší speciální tým, který se zabývá pirátstvím. Následně podnikne další kroky. Společnost je ale nechce v tuto chvíli specifikovat,“ řekla nám mluvčí českého zastoupení Netflixu Veronika Schieblová. Karel Gott by se asi divil, co se teď okolo jeho snímku v Česku děje...

Vláda má rekord, 20 hodin hádek! Kdy plně udeří Omikron? A útok na Karla GottaPřečtěte si
manunu
15. 1. 2022 • 11:11

-bello- Někdo vás nutí sledovat film Karel?

travina
15. 1. 2022 • 04:44

Ty jsi ještě větší kráva, než je o tobě známo. Jsi hnusná lidská hyena Slušný člověk si musí před tebou odplivnout. Fujtajbl!!! A tvoje kecy na mojí adresu si klidně odpusť, chudinko pošahaná!!!

-bello-
15. 1. 2022 • 01:26

To AHA nemuselo.Dyť jste to mohli nechat.
Stejně to tam dal nějakej fanda.
V životě bych na to nedala ani korunu na vstupenku a doma na youtube ani vteřinu času.Koukat, jak se Ivanka " stará " by mě nebavilo. Koukat na umírání Gotta by mě děsilo , koukat na ty jeho dcery by mě otravovalo. Za mladší je hrozná, ta je snad nevychovatelná a Gott byl vždycky pro mě nepřijatelný slizký chlapík. A ještě, než umřel cpal Ivanu a holky a sebe denně do bulváru. Čím míň zpíval, tím víc mluvil.A jeho Ivanka toho hodně neví a je otravné, jak se snaží být " inteligentní ", kdy je navíc zvyklá, že český šubýz jí leze do zadku .Jak s ní mluvit, aby pobrala všechno je pro chytrý lidi těžký . Je to na Smíchově zakonzervovaná národní vdova, co víc?

hanainge
14. 1. 2022 • 20:29

Film „Karel“ částečně není v pořádku a nesmysl, protože částečně obsahuje lži, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nebyl moudrý člověk, ale blbec, protože bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

Alva
14. 1. 2022 • 16:44

hanka549- ani mne film nezajímá, stále dokola jen Gott, Slováček, Bohdalová, už se to zajídá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.