Únik dokumentu Karel na internet má dohru: Vše bude řešit policie | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Únik dokumentu Karel na internet má dohru: Vše bude řešit policie

Život zesnulého Karla Gotta (†80), respektive dokument o něm, budou brzy vyšetřovat kriminalisté! Na ty se chce totiž obrátit distributor snímku Karel, kterého naštvalo pirátství některých Čechů. Ti film, jenž má už zítra oficiální televizní premiéru na ČT1, minimálně dvakrát zveřejnili na volně dostupném portálu YouTube.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

travina
15. 01. 2022 04:44

Ty jsi ještě větší kráva, než je o tobě známo. Jsi hnusná lidská hyena Slušný člověk si musí před tebou odplivnout. Fujtajbl!!! A tvoje kecy na mojí adresu si klidně odpusť, chudinko pošahaná!!!

-bello-
15. 01. 2022 01:26

To AHA nemuselo.Dyť jste to mohli nechat.
Stejně to tam dal nějakej fanda.
V životě bych na to nedala ani korunu na vstupenku a doma na youtube ani vteřinu času.Koukat, jak se Ivanka " stará " by mě nebavilo. Koukat na umírání Gotta by mě děsilo , koukat na ty jeho dcery by mě otravovalo. Za mladší je hrozná, ta je snad nevychovatelná a Gott byl vždycky pro mě nepřijatelný slizký chlapík. A ještě, než umřel cpal Ivanu a holky a sebe denně do bulváru. Čím míň zpíval, tím víc mluvil.A jeho Ivanka toho hodně neví a je otravné, jak se snaží být " inteligentní ", kdy je navíc zvyklá, že český šubýz jí leze do zadku .Jak s ní mluvit, aby pobrala všechno je pro chytrý lidi těžký . Je to na Smíchově zakonzervovaná národní vdova, co víc?

manunu
15. 01. 2022 11:11

-bello- Někdo vás nutí sledovat film Karel?

hanainge
14. 01. 2022 20:29

Film „Karel“ částečně není v pořádku a nesmysl, protože částečně obsahuje lži, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nebyl moudrý člověk, ale blbec, protože bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

Alva
14. 01. 2022 16:44

hanka549- ani mne film nezajímá, stále dokola jen Gott, Slováček, Bohdalová, už se to zajídá.

hanka549
14. 01. 2022 12:05

Karla jsem neviděla a ani ho vidět nechci, nikdy

Uživatel_5550382
14. 01. 2022 08:14

vcera jsem si precetl na AHA ze to je na Youtube tak sem to hned zkouknul ,a jak sem doloukal uz to tam nebylo -))
jinak pekny film Karel byl moudry clovek to se jen tak dnes uz nevidi

Baldedash
14. 01. 2022 08:02

Film jsme všichni viděli 😃 můžou ho stáhnout

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.