Těhotná Kocábová versus důchodci: Hájí ji i Váchová, na čí straně jste vy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Těhotná Kocábová versus důchodci: Hájí ji i Váchová, na čí straně jste vy?

Když těhotná Natálie Kocábova (27) na facebooku napsala, že ji v autobusu zabrali místo důchodci, na internetu se rozpoutala bouřlivá diskuze, do níž se zapojila i bývalá Miss Lucie Váchová-Křížková (26).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alixie
28. 03. 2012 16:54

Natálka celé dětství jezdila jenom drahými auty, americká maminka, tatínek multimilionář vlatnící soukromé letadlo, asi dostala šok, když ji při výjimečné jízdě tramvají zabrala místo stará a ještě chlupatá důchodkyně. Kdo ví, jak bude na stará kolena vypadat ona, ono se říká, že boží mlýny fugnují dokonale.

avina
08. 03. 2012 13:58

bych taky nepustila sednout.Požádá jiné,mladé...taky nepustila nemoc­né..­.navíc­,těho­tenství není nemoc a v práci sedí,tak oč jde.

vlaku
08. 03. 2012 12:10

Mají dost nakradeno z fondu, tak nech jezdí třeba taxíkem. Socka !!!

karamon
08. 03. 2012 11:15

Chtěla na sebe upozornit, moc se o ní totiž nepíše, ale tento způsob, zdá se mi poněkud nešťastný

mondego
08. 03. 2012 11:21

hillarka
08. 03. 2012 12:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

decathlon
08. 03. 2012 10:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avena1
08. 03. 2012 09:51

...a že důchodci obíhají slevy? A co mají dělat, když po celoživotní práci mají důchod třeba osm tisíc, nic jiného jim nezbývá!

zkrat
08. 03. 2012 11:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
08. 03. 2012 12:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
08. 03. 2012 09:30

Myslím,že juniorka Kocábová se potřebuje zviditelnit.Už jsem to tady psala včera,že Praha nějak nezaregistrovala její těhotenství a vůbec se o ní nepíše,tak se potřebuje zviditelnit.Mně by jenom zajímalo,jestli v tom autobusu nebyl ani jeden muž??Ani jeden mladý člověk?Nebo aspoň mladší???Nesedla někde do autobusu,kde byl třeba zájezd důchodců??Já si to neumím představit,že jedu v napráskaném autobuse,kde jsou pouze a jen staré důch­odky­ně!!!!­!Jinak si myslím,že juniorka Kocábová je hlou­pá,na­dutá,­nafrn­ěná suverénka závistivka,které už ta nenávist k Leile leze na mozek.

janapi
08. 03. 2012 09:25

Každá těhotná žena má vystaven těhotenský průkaz, s nímž se má prokázat v MHD (ale i na úřadech) a je jen její "hloupost", že tu důchodkyni neodkázala do patřičných míst.Naopak, jako těhotná může požádat o místo kdekoliv, není vázané jen na místa označené invalidní!Mám sama ZTP a patřím do skupiny-kde nemám na čele vyryté onemocnění. Občas se mi stane-že mi někdo požádá o místo, ale záleží na tom-jak já se v tu chvíli zdravotně cítím.V zásadě se podívám na žadatele (často je tipuji již při nástupu) a když vidím že "důchodkyně" je zmalovaná jak z návštěvy Perlovky-ze zásady má smůlu. A ještě něco-důchodce nemá nárok na volné sedadlo, ale jen ten-kdož se prokáže průkazkou TP,ZTP, ZTP-P a to ještě jen na místech k tomu určených. Často se stává, že babička usadí své vnouče na sedačku a sama balancuje u tyče. V tom případě se jedná o zneužití vyhrazeného místa (jiné je,když si babča vezme děcko na klín).Neodsuzuji ihned mladé, pokud jsem je slušně požádala-vždy ochotně místo uvolnili.Pokud na mne spustí někdo neurvale-má prostě smůlu a může mít třeba obě nohy dřevěné, stále naštěstí platí"se slušností nejdále dojdeš".

hillarka
08. 03. 2012 09:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
08. 03. 2012 11:21

Sice nemám důchodový věk, ale k tvému hloupému příspěvku( a to jsou od tebe všechny), můžu říct jen jedno.Přeji ti, aby se k tobě všichni mladí chovali tak vulgárně jak ty se teď chováš vůči starým lidem.To ti přeji z celého srdce!! Třeba si pak vzpomeneš, jaký, že jsi býval imbecil !!

hillarka
08. 03. 2012 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
08. 03. 2012 12:59

No vidíš, jsem rád, že si toho imbecila tak dobře přijal, to víš, nemůžeš za to, můžou za to vaši!Teď si můžeš hezky říkat hillaroimbecil ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D

dwayne
08. 03. 2012 13:01

Tak to ti povedlo -hillaroimbecil-horší než bacil

dwayne
08. 03. 2012 13:47

tak to se ti povedlo(aby to bylo přesný)

elis3
08. 03. 2012 12:57

mondego-tleskám tvému příspěvku hillar je tupější než imbecil, takže-idiot!!

xoulinka
08. 03. 2012 08:50

Myslím si, že těhotná žena má právo na to sednout si. Není to nemoc, ale někteří řidiči jezdí stylem brzda-plyn, kdy polovina lidí v autobusu popadá.
Já patřím mezi těch pár mladých, kteří když vidí těhulku nebo důchodce, tak jim to místo uvolní. Ale u starších lidí je někdy problém odhadnout, jestli jsou natolik staří a o to místo opravdu stojí. Jednou jsem pouštěla v metru sednout šedivého pána, on se začal smát a prohlížet ve skle. Místo odmítnul s tím, "jestli fakt vypadá tak staře"

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.