Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 18. dubna 2015

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

S Janičkou šlápl kníže vedle! Oplzlé orgie v putyce a orální sex za krabičák?!

Takhle si umí Jana Vopěnková užívat při nočních tazích s alkoholem.Věděl o tom kníže?
Takhle si umí Jana Vopěnková užívat při nočních tazích s alkoholem.Věděl o tom kníže? (Foto: Aha! Zbyněk Pecák - ara, Facebook.com, koláž Ahaonline.cz)

Nebohý kníže a jeho rodina teď zřejmě lapají po dechu. Jen co se na internetu a v novinách objevily fotografie Jany Vopěnkové (25) z nočního podniku, kde se nechá nepokrytě osahávat opilými výrostky, narůstá skandál o další informace. Starý Karel Schwarzenberg (75) si začal s opravdu vyhlášenou firmou, která se nejspíš nezastaví před ničím.

Odhalené klíny ve výčepu

Obrázky Janičky s kamarádkou již bezesporu patří do kategorie lesbického porna. A protože to by nebylo dostatečně šokující, odehrávají se orgie v zaplivané venkovské hospodě! Pohled na nahá těla rozdováděných dívek si tak mohl užít každý uslintaný piják, který se ve výčepu v tu chvíli nachomýtl. A že se bylo na co dívat, neboť dívky si to rozdaly skutečně naostro!


Kníže má z ostudy kabát

Popletený Schwarzenberg opravdu nalítne každému. Že se mu to stalo s Kalouskem, to se dá ještě pochopit, ale s mladou běhnou pochybné pověsti?! Ve svém věku by již měl mít dostatečné zkušenosti, aby svou šlechtickou důstojnost vystavoval na pranýři takovým ponižujícím způsobem. Je nasnadě, že se brzy objeví další "špína". Už teď se spekuluje o práci Janičky v escort servisu a server Extra.cz dokonce zveřejnil informaci, že dívka ochotně poskytla orální sex za pár doušků krabicového vína!

prroud
29. 11. 2013 • 09:59

Rytir se jen usmiva.V cisty zemi chtel by zit,k ni uz mu moc nezbyva ;-)..........lidi se probouzeji.....

prroud
29. 11. 2013 • 09:56

Bilej jezdec jede tmou,bilej mec ma nad hlavou.Jede cvalem s touhou svou,jede smutnou evropou.Bilej jezdec,bila zar,bilej den a bila tvar............taky mam rad par veci od orliku.........no a?

axana
28. 11. 2013 • 22:19

Tak si tak říkám jen "Ještě že ho národ nezvolil prezidentem". Pane kníže pozor, tahle mladá ženština má prý moc ráda ORLÍK.

prroud
28. 11. 2013 • 19:43

To je celkem jednoduchy,mozna se zminila par kamaradum a ti si vzali AHAce na moment "curat" a tam jim to "vysvetlili",ze slecna ma rada soukromi

pavelkros
28. 11. 2013 • 18:38

ta holka co je s ni na konicka je zpevacka Tachmina s youtube,taky chodi za krabicak a flasku,a ma za sebou esk,ze by je mel obe dve?uz jednou jste o ni psali v souvislosti s koktou od ornelly copak ze uz o ni nenapisete

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.