Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 27. března 2015

Svátek slaví Dita, zítra Soňa

Tragická nehoda Deany Horváthové-Jakubiskové: Bude obžalována! Hrozí jí šest let vězení!

Jakubiskové hrozí za loňskou nehodu až šest let vězení.
Jakubiskové hrozí za loňskou nehodu až šest let vězení. (Aha! – Kundrát, Hykl)

Policie navrhla obžalovat herečku a manželku režiséra Juraje Jakubiska (74). A to za nehodu, při které Deana Horváthová-Jakubisková (54) loni v říjnu srazila na přechodu v pražské Krči 62letého chodce, jenž bohužel těžkým zraněním na místě podlehl! „Kriminalisté ji viní z usmrcení z nedbalosti,“ oznámil včera mluvčí pražské policie Jan Daněk. Herečce za to hrozí až šestileté vězení!

Jakubisková se zatím k posunu v případu nevyjádřila. Už dříve ale prohlásila: „Jela jsem po hlavní, koukala jsem nalevo, napravo, a najednou tam ten člověk byl. Nevím, jak k tomu mohlo dojít. Litovala jsem Daru Rolins, které se stalo to samé, teď to prožívám já...“ Dokonce se chtěla setkat s pozůstalými. Jestli k tomu došlo, zatím není jasné.

Podle dechové zkoušky alkohol nepila, ona sama také odmítla, že by jela nepřiměřenou rychlostí.

Celá tragédie se odehrála v době, kdy začal mít její manžel Juraj Jakubisko vážné problémy se srdcem, které mu v květnu museli chirurgové vyměnit.

xcarodejka
24. 8. 2013 • 16:29

Mám dojem, že některé případy jsou rozhodnuty už předem, pak se jen hledají důvody proč se tak a tak rozhodlo, prostě inscenace. Nejsem nikde dál od padesátých let. Je jedno kdo drží kormidlo,když morálka je stejná.

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.