Gregorová terčem oplzlých hnusáren: Kvůli Brzobohatému! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Gregorová terčem oplzlých hnusáren: Kvůli Brzobohatému!

Kolem temperamentní Hany Gregorové (67) nemůže být zřejmě chvíli klid. Poté, co se rozhádala s novou majitelkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou (37) i s vlastními dětmi, má za sebou ostrý střet s jedním »fanouškem« na sociální síti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

2asma.sale...@...
18. 02. 2020 15:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illenne
20. 09. 2019 09:12

Neztotožňuji se s vulgárními komentáři vůči Haně Gregorové, ale jedno si nejspíše neuvědomuje. Je veřejně známá osoba. Já sama nechápu, proč PRODALA divadlo, které budovala s Radkem Brzobohatým. Ten byl jistě pyšný na divadlo, které neslo jeho jméno, přijde mi to jako neúcta k němu samému. Kdyby si nezřídila nové divadlo, tak by to nebylo tak hrozné. Že by šlo o peníze, které prodejem získala, vypočítavost . její soukromý život, je její, když jí vyhovuje žít s mužem, který by mohl být jejím synem , je to její problém. Jsem v přibližném věku, ale muži mladší mne nezajímají.

mbmb
20. 09. 2019 07:38

Osud vsech bab co maji stare dedky Doma, nevi pak co by obstastnili V zivote se za vse zaplati ,ona je to stejne nestesti jako Vendula Svobodova , dalsi vdovy jsou v poradniku. Jen tak dale

nicnezpravda
19. 09. 2019 17:40

Má pravdu ten pán.Nemusel být vulgární,ale je to pravda že se valí s fetakem..

aviibab@...
19. 09. 2019 15:57

DISKUSE K ČLÁNKU
mirka46
13. 9. 2018 • 09:35
Bábě totálně hrabe a "mladej" se baví !!

donypan
19. 09. 2019 10:52

p.Gr­egoro­vá,ne­nechte se rozházet zakomlexovaným primitivem.Užívejte si života plnými doušky.Přeji vše dobré.

aveneta
19. 09. 2019 10:35

Budiž jí přáno....prostě si chce užít života dokud to jde, mnoho lidí v tomto věku život vzdá, třeba i zdravotní problémy atd. Realita života je taková, že každý půjdeme do hrobu ať jsme byli tzv. svatí nebo urvali od života co se dá a to je fakt !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.