Vyšetřování sebevraždy Bartošové: Příšerná fakta o stavu těla po tragédii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vyšetřování sebevraždy Bartošové: Příšerná fakta o stavu těla po tragédii!

Šokující fakta! Zpěvačka Iveta Bartošová (†48) byla po srážce s jedoucím vlakem k nepoznání. Identifikace podle tváře byla nemožná. Její vzhled by prý způsobil pozůstalým trauma.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pozorovatel2013
02. 08. 2014 14:00

z jakeho duvodu mne blokli?

beladona
31. 07. 2014 12:09

To je fakt zajímavý.I já poznala , že Ivetka dál pije vesele dál, musela její vlastní matka to musela slyšet , ba i z TV vidět taky.
Ty kecy, jak jí Rychta lhal mě štvou.Že sakra nesedla na BUS, nepřijela se na dcerunku podívat?!
Panebože, jiná máma by to udělala ne jednou, tisíckrát aby si zachránila dítě
.Ale uznávám, že už třeba rezignovala.To bych chápala a chápu její smutek i teď.

Ale ať nekecá, že z těch blábolů ožralé a zfetlé Ivety nedekódovala co se děje.

pixlax
30. 07. 2014 10:22

oxallis ká,ta debilka neumí psát?piše jen znaky a to ještě nikdo neví pod čim

kubajakub
30. 07. 2014 09:14

Jéje, vidím, že sem večer zavítal dědek plesnivec a paní Standa a ozdobili diskuzi svými dementními výlevy. Dědku, nadatluj ještě něco, imbecilní impotente. Ještě štěstí, že zatím compy nepřenášejí puch - ze sto let nemytého dědka s vyhnilými zbytky hnědého chrupu a dechu páchnoucího levným chlastem a z jeho špinavého stařeckého těla bychom zvraceli celý den. Takže dědku piš, zasmál jsem se a chci se ti ještě smát, vražedný kmete nechutný odpudivý debilní.

setroseuros
30. 07. 2014 07:23

Kdyby se nevetrel do jejiho zivota a do domu Rychtar, ktery ji doslova zmagoril a naleval alkoholema dopoval kdovi jakyma lekama , tak mohla zit! A ted ma pravydelny prijem- vdovske! To s koncerty at se ji jak koli snazil vtlacit na scenu ,tak pravidelne nebylo!! A ze si chodila kupovat do mistniho bufetu alkohol, si taky myslim , ze musela!! Pod vyhruzkami,! protoze tam pili vsichni a hlavne proto aby to nebylo na Rychtare , ze ji ho nosil on!! Mel to jiste dobre prospekulovane! Tak vedi jednat jen psychopati!! jako Kramny ! A tezce jim pak skocit na kobylku! Ale jednou sa potknou!

jara261
29. 07. 2014 20:29

OPRAVA:RO***AL

jara261
29. 07. 2014 20:24

BRUTÁLNÍ DLOUHODOBĚ PŘIPRAVOVANÁ VRAŽDA PANÍ IVETY BARTOŠOVÉ V REŽII MAFIOBOSSE LADISLAVA ŠTAIDLA A POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY.NIC Z DŘÍVĚJŠKA A NIC PO BY SE BÝVALO NIKDY NESTALO.ONI ZABILI A NIKOLI PAN CHLAP S VELKÝM CH JOSEF RYCHTÁŘ.JÁ BYCH NA JEHO MÍSTĚ VŠEM ROMRDAL JEJICH SPROSTÉ RYPÁKY!!!!*** JAKÉPAK VYŠETŘOVÁNÍ?ONI TI CO VRAŽDILI VYŠETŘUJÍ ABY SVOU VINU HODILI NA NEVINÉHO POZŮSTALÉHO ČLOVĚKA S VELKÝM Č PANA JOSEFA RYCHTÁŘE,KTERÉHO ONI VRAZI PČR A ŠTAIDLOVA MAFIE KLIDNĚ ZABIJÍ TAKÉ!!!!§

jara261
29. 07. 2014 20:26

http­://www­.super­.cz/28­1895-vysledky-pitvy-tri-mesice-po... BYLA TO VRAŽDA OD HAJZLŮ POLICIE ČESKÉ *** REPUBLIKY A TAK PO MÉM ROZESLÁNÍ PRAVDY PO CELÉM INTERNETU ONI TY POLICAJTSKÉ ZRŮDY ZVEŘEJŇUJÍ SVÉ ŠPINAVÉ ALIBISTICKÉ PODVRHY *** KUREVSKÝ.ZABÍT JE JE MÁLO!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!§
Výsledky pitvy tři měsíce po sebevraždě Bartošové: Alkohol a prášky v krvi, zohavená tvář,...
www.super.cz
Jsou to přesně tři měsíce, co Iveta Bartošová (✝48) spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Teprve nyní unikly výsledky pitvy, které musela být podrobena. A jsou děsivé. Tělo zpěvačky vypadalo tak, že příbuzným a blízkým bylo doporučeno, aby se na ni vůbec nedívali a v žádném případě ji nep…POLICAJTI ZAVRAŽDILI PANÍ IVETU BARTOŠOVOU RYCHTÁŘOVOU A ONI OBLUDY ZKURVENÝ MOHOU ZA VŠECHNO TO ZLO A OKAMŽITĚ BY MĚLA BÝT STAŽENA VEŠKERÁ TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA PANA NIKDY ZA NIC NEVINÉHO JOSEFA RYCHTÁŘE,PROTOŽE NEBÝT MAFIÁNA LADISLAVA ŠTAIDLA,PANA MACURY OUCHYLÁKA,PANA MARTUCCIHO NESCHOPNÉHO IMPOTENTA A NESVÉPRÁVNÝCH PAPARAZZI VČETNĚ PČR,KTERÁ ZLOČIN VRAŽDY PANÍ I.B DOKONALA BY SE NIKDY NIC Z TOHOTO KOLOTOČE ZLA NIKDY NESTA­LO!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!§V KRISTU JÁÁÁ­ÁÁÁÁ­ÁÁÁÁ­ÁÁÁÁ­ÁÁÁÁ­ÁÁÁÁ­ÁÁ!
Strašlivé vyhlídky Rychtářovy exmanželky Dariny: Bude z ní bezdomovec? | Prima Style
To se mi líbíTo se mi líbí · · Neupozorňovat · Propagovat · Sdílet

Slávek Kvasnička http­://www­.super­.cz/28­2063-tri-mesice-po-smrti-ivety...
Tři měsíce po smrti Ivety Bartošové: Vdovec ji oplakával na kolejích - Super.cz
www.super.cz
Ani v den tříměsíčního výročí sebevraždy Ivety Bartošové (✝48) se Josefu Rychtář... Zobrazit více

hejhej
29. 07. 2014 21:39

jara261: Kvasničko, ty musíš být hrozný chudák, když bliješ jeden nesmysl za druhým

jara261
29. 07. 2014 21:48

hejhej SEŠ KRIPL POLICAJT,NEBO MAFIÁN PSYCHIATR NAMRDLEJ A ZLEJ.UDĚLEJ SI ČAJÍČEK,ZAPIJ PSYC­HOFAR­MAKA,­PŘEV­LEČ SE DO PYŽÁMKA,VYČISTI SI ZUBY ZE TVÝ LŽIVÝ,PRORADNÝ A SMRADLAVÝ HUBY,VYCHČI SE ( POSRANEJ UŽ SEŠ ) A JDI SPÁT.

notototeda
29. 07. 2014 22:29

to je namazanej Standa ne??

notototeda
29. 07. 2014 22:33

Jo,tak to bylo,bravo rozlouskl si to.

setroseuros
30. 07. 2014 07:31

hezky sis to Pepo napsal!

kubajakub
30. 07. 2014 09:16

Že jo, řvu smíchy, jednoznačně je rychtydědek nejdebilnější a nejšpinavější impotent paroháč, co kdy žil.

hejhej
30. 07. 2014 13:22

kubajakub.

va45
30. 07. 2014 10:17

To ty sám? Tobě se m.a.g.o.r.e. zasekl Caps Lock?

hejhej
30. 07. 2014 17:24

va45: On je tak blbej, že Caps Lock neumí přepnout
Umí být jenom vulgární a hysterický

kubajakub
29. 07. 2014 18:25

Tak hlavně že je sranda, ne, myslím, že to tu nikdo nebere vážně nebo dokonce tragicky. Aspoň mi to utíká. Když člověk chytně angínu jako hrom z těch veder, je rád, že si pokecá na diskuzi a jde o prd - o rozptýlení.

hejhej
29. 07. 2014 17:06

A čím nás bude bavit zítra primitivní blb Rychtář?

erene
29. 07. 2014 17:09

zejtra bude zase urážet !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.