Vyšetřování sebevraždy Bartošové: Příšerná fakta o stavu těla po tragédii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Vyšetřování sebevraždy Bartošové: Příšerná fakta o stavu těla po tragédii!

Rakev byla pitv y po skončení pitvy raději zaplombovaná
Rakev byla pitv y po skončení pitvy raději zaplombovaná (Foto Aha! – Martin Pekárek, ara)

Šokující fakta! Zpěvačka Iveta Bartošová (†48) byla po srážce s jedoucím vlakem k nepoznání. Identifikace podle tváře byla nemožná. Její vzhled by prý způsobil pozůstalým trauma.

Dnes v 11.29 jsou to přesně tři měsíce, co zpěvačka skočila pod jedoucí vlak. Ale až teď unikly tajné informace o tom, jak tělo zpěvačky po sebevraždě skutečně vypadalo. „Částečně měla zdeformovanou tvář. Proto nebylo pozůstalým doporučeno, aby se rakev otevírala při pohřbu. Pohled na obličej by mohl pozůstalým způsobit trauma,“ prozradil Aha! tajný zdroj, který je dobře obeznámen se zpěvaččinou pitevní zprávou. Je tedy jasné, proč byla zpěvaččina rakev z patologie převezena do pohřebního ústavu zapečetěna a nebyla na pohřbu odkryta.


Hlava ale nebyla jediná část těla, která byla po fatální srážce s vlakem zdeformovaná. „Dále měla amputované prsty na dolních končetinách. Ostatní části těla nebyly střetem s vlakovou soupravou nijak zvlášť poškozeny. Jednalo se pouze o zhmožděniny a oděrky,“ prozradil tajný zdroj, který tak potvrdil i výpověď jednoho z lidí na místě sebevraždy.
Poznal ji podle jizvy
„Kvůli nervovému zhroucení manžela Josefa Rychtáře museli o identifikaci požádat syna Jana. Ten na místě potvrdil, že se jedná o Ivetu Bartošovou, a to podle fotografie z místa nehody. Měl ji rozeznat podle jizvy na břiše a podle rukou,“ dodal zdroj. Absolutní jistotu, že jde o Bartošovou, museli tedy prokázat až testy DNA. Policie si ale s oficiálním vyjádřením o ukončení vyšetřování smrti zpěvačky dává na čas. „Vyšetřování stále probíhá, je nutné prověřit množství indicií, které s případem souvisí,“ řekla Aha! pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová. A i když se vyšetřování táhne už 3 měsíce, podle bývalého elitního kriminalisty Josefa Douchy nejde o nic výjimečného. „Vyšetřování může trvat i takto dlouho. Například pokud byly vyžádány nějaké posudky, může se čekat na jejich zpracování. Jde o mediálně velice sledovanou kauzu a policie jistě počítá s tím, že jakýkoliv závěr vyšetřování bude podroben kritice. Je třeba s naprostou jistotou prokázat, že nehrálo roli zavinění další osobou,“ řekl Aha!

Vyšetřování sebevražd slavných
Karel Svoboda (†68) Doba vyšetřování: 2 měsíce
Hudební skladatel si sáhl na život 28. ledna na zahradě své vily v Jevanech. Legálně drženou zbraní si vpálil kulku do hlavy.

Vlastimil Brodský (†81) Doba vyšetřování: 1 den
Herce našli na jeho chalupě ve Slunečné s prostřelenou hlavou. Mezi lidmi se spekulovalo o vraždě, policie ale měla po pár hodinách jasno, že šlo o sebevraždu.

Daniel Procházka (†27) Doba vyšetřování: 2 dny
Stylista se po rozchodu se svým dlouholetým partnerem předávkoval ve vaně prášky. Policie ho prý našla s nataženým igelitovým sáčkem přes hlavu.

Jiří Brabec (†63) Doba vyšetřování: 1 den
Známý hudebník se zastřelil ve vypůjčené chatě v jižních Čechách. K zoufalému činu ho, jak se později zjistilo, dohnaly milionové dluhy.Přečtěte si
pozorovatel2013
2. 8. 2014 • 14:00

z jakeho duvodu mne blokli?

beladona
31. 7. 2014 • 12:09

To je fakt zajímavý.I já poznala , že Ivetka dál pije vesele dál, musela její vlastní matka to musela slyšet , ba i z TV vidět taky. Ty kecy, jak jí Rychta lhal mě štvou.Že sakra nesedla na BUS, nepřijela se na dcerunku podívat?! Panebože, jiná máma by to udělala ne jednou, tisíckrát aby si zachránila dítě .Ale uznávám, že už třeba rezignovala.To bych chápala a chápu její smutek i teď. Ale ať nekecá, že z těch blábolů ožralé a zfetlé Ivety nedekódovala co se děje.

hejhej
30. 7. 2014 • 17:24

va45: On je tak blbej, že Caps Lock neumí přepnout Umí být jenom vulgární a hysterický

va45
30. 7. 2014 • 13:32

To je divný,že vždycky ten větší blb to říká tomu menšímu.

hejhej
30. 7. 2014 • 13:22

kubajakub.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.