Překvapivý zvrat ve vyšetřování smrti Bartošové: Nový svědek sebevraždy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Překvapivý zvrat ve vyšetřování smrti Bartošové: Nový svědek sebevraždy!

Kriminálka se vrátila na místo činu! Do pražské Uhříněvsi, kde před 11 dny tragicky zemřela Iveta Bartošová (†48). Vyšetřovatelka a její asistent provedli přesnou rekonstrukci zpěvaččiny poslední cesty. A jejich pátrání bylo úspěšné. Zjistili, že existuje člověk, který by mohl vnést světlo do případu Ivetiny záhadné smrti. Například, kam se poděl košík, na který upozornil už včera deník Aha!, a po němž se nyní intenzivně pátrá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ikolop
17. 05. 2014 05:51

Artur a rodina Ivety měli jít na pohřeb, do konce života budou žít s výčitkou, že se s ní nerozloučili. Mohli zachovat dekórum, zůstat nad věcí, oprostit se od msty, zloby a nenávisti aspoň na jeden jediný den. AHA, BLASK, REFLEX, RESPEKT ... ubohé, sprosté deníky. Zničí rodiny, rozeštvávají národ. Podněcují "hon na čarodějnici". Jsme na straně celé Rychtářovy rodiny, kterou chtějí médii zblblí lidé "zkopat" do bezvědomí. Rodiny matky, bratra a Štaidla na Ivetu za života kašlaly, až když zemřela, najednou jsou všichni "chytří" a hází vinu na jediného člověka, který jediný vydržel Ivetiny stavy. Na Rychtáře. Hraběcí Ital, Macura a dalších asi 8 chlapů s Ivetou nic nezmohli. Rychtář se dokázal o ni jakž takž starat 24 h denně, neboť s alkoholikem a feťákem (léky) nevíte, co kdy udělá. Držíme Rychtářovi palce.

dajana
12. 05. 2014 23:13

Tak je po pohřbu a komedie pokračuje.Rychta tvrdí,že všechny Ivetiny věci spálí.Jak si to může dovolit,když jí ty věci nekoupil????Jak to,že má vůbec nárok na její osobní věci,když přišel s holým zadkem do jejího domu???Stačí,že mu šly nemalé částky s Ivetina vystoupení na účet. O věcech v domě, by neměl on rozhodovat, včetně uložení urny!! Byl její manžel 7 měsíců,tak jaké pak nároky vůbec na něco!!!!!Dokud tady nebudou spravedlivé zákony,tak bohužel hulváti a lidé s poruchou osobnosti ,zloději a podfukáři, budou mít stále zelenou.Nebude pokoj od psychopata,to ještě dobře zpeněží to video ,natočené uvnitř krematoria.Počká si,až někdo lačný dá nejvíc!!!!

diskuzexxx
12. 05. 2014 15:03

pro lukas.cz
před její smrtí strach měla a obrovský, je na to důkaz.! Chtěla i od nějodejít : viz video níže, které jsem přiložila.
Rychtář na trati neměl co dělat ( TAKŽE MUSEL MOC DOBŘE VĚDĚT CO SE DĚJE!) objevil se na trati - umřela Iveta a košíček zzmizel SOUHLASÍM NPROSTO S BLU55 - mám naprosto stejný názor

VĚŘÍM, ŽE NECHTĚLA UMŘÍT! IVETA MĚLA PŘED SMRTÍ NESKUTEČNÝ STRACH A TÍM BYCH VE VYŠETŘOVÁNÍ JÁ ZAČLA!

Zajímá tě co ho mohlo k tomu vést? Nemají oni náhodou s bývalou manželkou dům na půl? Mohla to být i závist. je znám, že je Rychtář pěkně zlej prevít! A to už od školy! Svou bývalou manželku mlátil, naštěstí ji nezabil . . . .

A lukas.cz nedívám se na detektivky

blu55
12. 05. 2014 09:41

Mam svuj nazor! Bohuzel neverim, ze se u Ivety Bartosove jedna o jeji sebevrazdu! Prestoze jeji zdravotni stav nebyl dobry, vedela co dela, vedela co chce, vedela co nechce! Mela plany do budoucna...!
Ze strany Rychtare je velka a zarazejici manipulace Ivety! Mel vse pod kontrolou a hlavne ji. A zrejme mel k tomu svuj duvod! Jaky duvod?! Fakt je, ze k udajne "sebevrazde" Ivety neni primych svedku a cast jejich osobnich veci zmizela! Muj osobni nazor je, ze to sebevrazda nebyla...! Dlouhodobe!!! Dobre inscenariovany a planovany... Dukazy zatim nejsou dostatecne, ale vse tomu nasvedcuje, ze jista "mezera" je, a nespada do logiky...
Proc mela Iveta strach z Rychtare?! Co bylo pricinou jejiho strachu, nejistoty? Zjistila, ze je manipulovana, alkohol a prasky byly v jejich napojich! Urcite si je tam sama nedala! Mela byt stale "podobraz" a jeste "prodana" mediim! Trochu moc na jednu osobu!
Zrejme chtela z tohoto "kruhu" ven, ale ne sebevrazdou! Tomu se nechce verit a ani nemuze!
A uz jednani Rychtare po jeji "sebevrazde"! Ten se zajima jenom a jenom o jeji penize, za jejiho zivota i po smrti! A ma kolem sebe i sve pomocniky... Neni mozne, ze Iveta o tom vse nevedela!? Rychtar nemel ani zajem, aby byla zdrava a aktivni! Z ceho by zil?!
Blokoval ji, jakmile si s ni byl tak moc jisty! Ten jejich rychly snatek je otazka sama pro sebe! Po jejich snadku nabralo vse rychly spad! Jak se uz Rychtar zminil: "Dostal jsem Ivetu tam, kam jsem chtel!" A tato slova po jeji smrti vysla z neho!
Budu osobne rada, az pravda a dukazy vyjdou na jevo! A Iveta bude mit svuj klid, tam kde je! Pro jeji pamatku!

lukas.cz
12. 05. 2014 06:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

diskuzexxx
12. 05. 2014 15:15

Pro lukas.cz . . . . a ještě jedna věc to , že jsem napsala, že tam stál a mířil . . . .Zkrátka a dobře věřím, že to byla jeho akce - mohl ji na koleje klidně vylákat pod nějakou záminkou, v jejím stavu by to nebylo až tak těžké. Měla před smrtí neskutečný strach a to jsou fakta!

diskuzexxx
12. 05. 2014 15:16

Navíc neměl na kolejích co dělat . . . .

diskuzexxx
12. 05. 2014 15:25

I když klidně na ní mířit mohl . . . .

diskuzexxx
11. 05. 2014 13:40

Mohlo by vás zajímat:

http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/ce­lebri­ty-smrt-ivety-barto­sove/­249309­/soku­jici-svedectvi-stabu-ivetiny-reality-show-chlast-skryty-v-limonadach-monokl-pod-okem-a-prasky-v-kave.html

Zdraví RegiSch

diskuzexxx
11. 05. 2014 13:38

A ještě jedna věc, Iveta měla před činem neskutečný strach, to většinou když to někdo chce udělat chce nemá, protože do toho spadne - vůbec bych se nedivila kdyby on byl na trati ( a on tam byl. i když tam neměl co dělat) a na Ivetu mířil - JÁ VĚŘÍM TOMU, ŽE ON JI K TOMU DOHNAL!

diskuzexxx
11. 05. 2014 13:34

Dobře pojď me si tedy říct co Rychtář pro Ivetu udělal ( když se ho tolik zastáváte)
IVETA Z NĚHO MĚLA STRACH!
VŮBEC NIC - Iveta se válela na zemi v obýváku a on si nevšiml, že se s ní něco děje? jak on sám trvrdí, že vše bylo v pořádku? Dával ji prášky do pití, to Vám přijed v pořádku, tím ji dle mého názoru úmyslně a pomalu ničil!!!!!!!
A v alkoholismu ji nejspíš také podporoval! Namísto aby ji dal do léčebny, jednou už tam byla ( po operaci vředu - v léčebně by se jí o ránu také postarali) a on dělal všechno proto, aby ji zas odtamtud dostal a povedlo se - jemu vůbec nešlo, aby se ona léčila, on měl přece úplně jiné úmysli -takže léčebna by mu to překazila, kdyby se ona vyléčila! Vypadala za něho hrozně!
Každopádně pan Domenico Martucci má nějaké důkazy a k soudu to půjde.
Jen tak mimochodem když pan Domenico Martucci byl Ivetin přítel - tak Iveta vypadala šťastně, Rychtář odloudil Ivetu od Domenico Martucciho lží.
Tenhle člověk, kterého se tak zastáváte neudělal pro Ivetu vůbec nic, jen ji pomohl do hrobu!
Za tohoto člověka nbyla šťastná, chtěla od něj odejít, jenomže on by ji nenechal.
Paní Iveta Bartošová řekla, že Rychtář má dvě tváře a já ji věřím.
A ožralka? Alkoholismus bych nazvala já je nemoc, Rychtář nechtěl, aby se uzdravila.
Nepomohl ji a nedal ani do léčebny - takovému člověku o Ivetu vůbec nešlo - za něho Iveta vypadala jako troska! Ničil ji dlouho a pomalu hajzl jeden, doufám, že skončí v doživotní base.
Kdykoliv je někde s Rychtářem, je SMUTNÁ, PLÁČE, KOKTÁ, nenechá ji mluvit samotnou a ani ji nenechá jít samotnou, i když to byla např. Ivety akce - téměř to vypadalo že je to akce jeho jak byl pan snaži Nainstaluje všude po baráku sledovací zařízení a I veta má obrovský strach, že ji někdo neustále sleduje a on s prominutím drží hubu! ( kde jsou vůbec ty nahrávky?)
Tenhle člověk na mě působí neupřímně, zle, přetvářka, herec - mám z něho husí kůži. Nevěřím mu už od pohledu.
Věřím Ivetetě a to i když už byla ve stavu kdy se bránit nemoh

lukas.cz
12. 05. 2014 06:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zadnice
11. 05. 2014 10:27

Bulvární pisálkové pište až bude něco opravdu konkrétního a důležitého. Policie stejně nic neví a bude mlčet jako vždy i kdyby náhodou něco věděla.

majolka232
11. 05. 2014 08:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jasnovidec01
10. 05. 2014 21:27

aveneta
09. 05. 2014 14:53

Už aby ten cirkus kolem Bartošové a Rychtáře skončil....ona letitá alkoholička, teď z ní národ dělá "mučednici" a on vychytralý člověk, který se zviditelňoval po jejím boku.

borka30
10. 05. 2014 18:59

Teď jsem koukla na včerejší VIP Primy - tam ukázali nějakého prý zanedbaného chlapa, který do domu něco nesl. Napadá mně, co když našel tem košíček, který hledají?

majojo
10. 05. 2014 16:20

Milý bulváre, ona je totiž Policie ČR úplně blbá a kdyby nebylo vás, nikdy by si nevšimli, že IB neměla košíček a teprve na základě vašeho upozornění ho začala hledat. Stejně jako ten mobil, co údajně zmizel - a teď píšete, že ho poliši už dávno zabavili.... Jen doufám, že zmíněná policie umí česky alespoň stejně jako vy, jinak je váš nejžhavější protikandidát na titul Blbec roku.

jasnovidec01
10. 05. 2014 14:43

pro britvu a ostatní debílky::::*** víte jako vždy ale už soudíte!!!snad neumíte číst nebo jste tak zmanipulování bulvárem že nechcete slyšet že Bartoška to zkoušela už několikrát ,ale tentokrát se jí to holt povedlo.Co natom není k pochopení ožralka si skočí pod vlak a viníte z toho jejího muže?co kdyby žila s Macurou a provedla to samí?jo kde byly slídilové z bulváru ten DEN?vždyť tam opruzovaly celé dny a najednou tam nikdo nebyl?zkuste vinit taky je ,oni jí taky mohly pomoci a nepomohly..haha a co teď?a štvaly jí pronásledováním hodně dlouho není liž pravda,tak a teď si mě klidně ukamenujte ale zamyslete se nad celou situací a pak suďte.nazdar bazar.

illis
10. 05. 2014 14:56

jasnovidec01 Mohl by jsi si odpustit pojmenování Ivety

jenda_benda
10. 05. 2014 15:12

Souhlas! Nikdo vám nenutí mít někoho rádi. Ale slušně se vyjadřovat o druhých (zvlášť, pokud vám neublížili), a tím spíš po smrti je morální povinnost každého!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.