Překvapivý zvrat ve vyšetřování smrti Bartošové: Nový svědek sebevraždy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Překvapivý zvrat ve vyšetřování smrti Bartošové: Nový svědek sebevraždy!

Kriminálka se vrátila na místo činu! Do pražské Uhříněvsi, kde před 11 dny tragicky zemřela Iveta Bartošová (†48). Vyšetřovatelka a její asistent provedli přesnou rekonstrukci zpěvaččiny poslední cesty. A jejich pátrání bylo úspěšné. Zjistili, že existuje člověk, který by mohl vnést světlo do případu Ivetiny záhadné smrti. Například, kam se poděl košík, na který upozornil už včera deník Aha!, a po němž se nyní intenzivně pátrá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karkulka_z_lesa
10. 05. 2014 16:08

no Pepo, ty teda uz zase jedes !!! To ti ten smutek ale dlouho nevydrzel, opet vesele a pri staré síle.....

Nazývás Ivetu ozralkou Bartoskou..... tak nejak jsi asi necetl noviny....tam totiz citovali chemický rozbor: nebyl nalezen zádný alkohol, zádné drogy.....co k tomu jeste ríct? Tys byl vzdy NULLA a NULLA zustanes.....úplne jedno, jak kolem sebe kopes.........

londynskypes
10. 05. 2014 20:04

karkulka_z_lesa

andromeda29
10. 05. 2014 16:21

Raději se sem tam podívejte do gramatického slovníku!!!!! To je hrůza jaké gramatické chyby jste schopen udělat . Já Vás kamenovat nechci, spíše je mi jasné, jak je to u Vás s IQ.

illis
10. 05. 2014 16:54

andromeda to IQ, to bude u jasnovidce01 přinejmenším problém . A nejen u jasnovidce01, těch problémových se sníženým IQ je tady víc.

montevideo
10. 05. 2014 17:48

Jsem v šoku z toho množství hrubých pravopisných chyb. Nejsi náhodou sám Josef Rychtář? Protože člověk s řádně ukončeným základním vzděláním by něco tak hrůzného nenapsal.

pizzaoo
10. 05. 2014 14:30

Já bych teda ani omylem žádným videím zveřejněným na facebooku nevěřil protože tam si z ní ty bezcitné hyeny dělají jak sem viděl tu největší srandu. Jediný přímý svědek tragédie je strojvedoucí a ten popsal že šla po kolejích přímo proti jeho jedoucímu vlaku a v poslední chvíli těsně před střetem si na ty koleje sedla nebo lehla. Jiný přímý svědek bude asi těžko existovat a kdyby byl tak se možná ani nepřihlásí aby neměl problémy že tragédii nezabránil pokud byl kolejím nějak bezprostředně blízko. Záznam kamer by existovat mohl ale rozhodně to není ten který kdokoliv zveřejní na FB. Co dodat, čekal sem že se upije nebo předávkuje ale tohleto teda fakt ani omylem ne.

jenda_benda
10. 05. 2014 13:56

Nechápu, kdo se dostal k videu z bezpečnostní kamery, aby ho dal na facebook. A hlavně, kde ta kamera byla?? Kamery od přejezdu snad na místo, kde se to stalo nevidí. Jinak pokud by byl záznam přímo toho, co se stalo, bylo by to fajn. Aspoň trochu světla do vyšetřování...

britva
10. 05. 2014 14:00

ten vlak měl na 100% kameru. jestli byla puštěná, tak to je otázka, ale kameru mají právě z důvodů havárie

jenda_benda
10. 05. 2014 14:59

Jestli mají vlaky kameru, to nevím. Moc se mi to ale nezdá protože každou chvíli vyšetřují, jestli člověk spáchal sebevraždu, nebo to byla nehoda. A málokdy na něco přijdou.
A když najdou někoho sraženého u kolejí, většinou ani nezjistí, který vlak toho člověka srazil. A z kamery by museli poznat, že ten vlak ho zrovna míjel.

jezibababa
10. 05. 2014 14:07

Byl to asi záznam kamery, snímající železniční přejezd. Je tam vidět i jakési stříbrné auto stojící před staženou závorou.
Jestli to není nějaký podfuk, musel to z bezprostřední blízkosti vidět i řidič tohoto stříbrného auta. Snímek byl velmi nezřetelný.

jenda_benda
10. 05. 2014 15:03

Taky mě napadlo, jestli to třeba není podvrh. Někdo třeba dodatečně něco sesmolil...
Stejně jako někdo dal na net video, kde člověk přebíhá přejezd a taky psali, že to je Iveta.
A taky video, kde podle názvu údajně oživují Ivetu, a je to nějaký chlap...
A jinak si myslím že to místo za zatáčkou z přejezdu vidět není. Ale třeba se mýlím.

britva
10. 05. 2014 13:20

bylo to asi takhle, ten záhadný muž byl rychtář který zavolal džambulce když se vracel z výslechu. hele ivet nabal do košíku nějakej gáblík a přines to ke kolejím, tam co venčíš psa a uděláme si romantickej dopolední piknik. pak na ní čekal u kolejí a když jel vlak, tak drc. košík vzal a utekl. njn, ale co ten řidič lokomotívy, ten rychtáře neviděl. mno, možná spal, proč né, ten vlak se řídí sám. on ten macura bude mít nakonec pravdu

prroud
10. 05. 2014 12:53

Kdyz "svedek" a k tomu poslednich vterin zivota......jde urcite o "svedka"???! A jakej ma ten "svedek" vztah k Rychtarovi? Aby se nam nakonec ze "svedka" nevyklubal "popostrkovatel" !........

prroud
10. 05. 2014 12:55

Taky by me zajimalo co videl masinfira onoho vlaku,­nepred­pokla­dam,ze dneska ridej soupra­vy,slep­ci..­....­....

jenda_benda
10. 05. 2014 15:10

Ten tvrdil, že Iveta šla proti vlaku a ve chvíli, kdy začal houkat, si na koleje sedla. Čož by odpovídalo i zranění. Tělo vypadalo netknuté, takže muselo být pod úrovní vlaku.
Mimochodem, moc děkuju tomu šikovnému člověku, co Ivetiny fotky z kolejí "přesměroval" i na jiné stránky.
Původně jsem na ně vůbec nechtěl koukat, ale kliknul jsem na odkaz, kde mělo být něco jiného a tohle na mě mimo jiného vykouklo.

pizzaoo
10. 05. 2014 16:07

Ano přesně tak ale pokud opravdu nebyla vůbec pod žádným vlivem alkoholu ani prášků tak to už chce obrovskou sílu jít proti vlaku a nakonec si před něj sednout. To by jen tak někdo nedokázal. Že by už neměla vůbec žádný pud sebezáchovy?

prroud
10. 05. 2014 20:50

slysels nekdy neco o sile hypno­zy,pro­gramo­vani a sugesce?.....

prroud
10. 05. 2014 20:51

Takovej ubozak je pak schopnej vseho,kdyz dostane "prislusnej" vsugerovanej podnet......

dotomax
10. 05. 2014 17:44

Jendo _bendo, kde jste narazil na ty fotky?diky.

ollina
10. 05. 2014 13:17

Myslíš Rychtáře jako my všichni ostaní?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.