Zklamání: Správňák Tomáš Klus (28) terorizuje sousedy zápachem výkalů!

Spořádaný a hodný chlapec Tomáš Klus snad všechno dělá správně. Proto se mu jako Mirkovi Dušínovi dnešní generace dostává bezmezného obdivu dívek a žen všech věkových kategorií. Jenže i on má své temné stránky a budete překvapeni, jak nechutný umí ten sladký zpěvák být!
Tomáš Klus je velkým milovníkem pejsků a se svými mazlíčky chodí se železnou pravidelností na procházku do parku. Riskuje přitom třítisícovou pokutu, protože obě zvířata pobíhají bez náhubku a bez vodítka. Ale to nejhorší teprve přijde! Redakční tým týdeníku Sedmička zpěváka sledoval a zjistil něco neuvěřitelného. Když Český Slavík došel se zvířátky ke vchodu domu v Nuslích, kde žije, jeden z pejsků se přímo na chodníku vykálel. S Klusem to však ani nehnulo a dělal, že mu exkrement nepatří!
Člověk by si řekl, že to byla jen náhoda, ale opak je pravdou. Sousedé problém s psími výkaly pociťují velmi intenzivně a jeden z nich si pro jmenovaný magazín posteskl. "Pan Klus vychází ze svého bytu každé ráno ve stejnou dobu. Vždycky se svými pejsky obejde nedaleký park a vrací se s nimi domů. Své dva psy nemá niky na vodítku, což by tak nevadilo, ale když se třeba vykadí na chodník, tak to po nich neuklízí," tvrdí spoluobčan, kterého Klusova bezohlednost trápí. A přitom zpěvákovi hrozí pokuta až do výše jednoho tisíce korun!