Bartošová (†48) posmrtně vydělává miliony: Rychtář z toho nemá nic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Bartošová (†48) posmrtně vydělává miliony: Rychtář z toho nemá nic!

Iveta Bartošová vyděláva Šimkovi slušně.
Iveta Bartošová vyděláva Šimkovi slušně. (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Jiří Pitrof, ara)

Na prvním místě hitparády nejprodávanějších alb v České republice je cédéčko Ivety Bartošové s názvem Iveta naposledy, které natočila před čtyřmi lety během spolupráce s Jarkem Šimkem (40). To se Josefu Rychtářovi (56) vůbec nelíbí!

Rychtář tušil úspěch

Již samotné vydání CD "Iveta naposledy" zvedlo Rychtáře ze židle v uhříněvské vile, kterou nepochopitelně okupuje i dva měsíce po smrti Ivety Bartošové. Autora poslední Ivetiny desky nevybíravě napadl v sms zprávě. "Bylo mi z toho až špatně," prohlásil Jarek Šimek. Vdovec jakoby již před pár týdny tušil, že se tady někdo pořádně napakuje. Jenže určitě ne on!


Peníze se sypou

Album "Iveta naposledy" se stalo s přehledem absolutně nejprodávanější deskou na českém trhu. Ukázalo se, že Šimek je dobrým obchodníkem, cena alba je totiž lidových, ani ne 160 korun. Původně chtěl z vydělaných peněz financovat klip k písni "Chci s tebou vzlétnout". Nyní je jisté, že si může koupit i nové luxusní auto. Vydání desky bylo trefou do černého a lidé mají z nahrávky radost. Ovšem najde se i někdo, koho tento úspěch netěší...

Přečtěte si
arimi
3. 7. 2014 • 18:25

napiš to normálne, to projde... no tak jasne že ho jednou musí šlak trefit, to jeho řádění se vymyká normálu

skp705
3. 7. 2014 • 14:17

nedokazu si predstavit, ze by mlade generace v Cesku letely na tuhle "hudbu pro pametniky"

paracelsus
3. 7. 2014 • 11:36

Být jednou v IFPI na prvním místě ale neznamená vůbec nic, CD se vůbec neprodávají takže na 1.místo stačí třeba 40 kusů prodaných CD, žádný tisíce, nic takovýho, ani žádný vydělaný miliony. , Plesk si z nás dělá srandu, nic jinýho, nebo že by tomu sám věřil?

joudajoudovy
3. 7. 2014 • 08:56

bum prask, a je to konecne venku. exdylina tezila panize, pred narodem knucela, ze nema ani cinskou polivku z pytliku. a hle, jeji trezor byl nacpan fufni. nakonec, i zivotni pojistku mela z ceho platit. at ji je zem lehka, ale, se svym pofidernim teamem, byla pouhym parazitem, zneuzivajci lidi, kteri ji pomahali a financne podporovali. obyc.obcan, nema-li na hypoteku, dluzi na danich, do 6mesicu probehne soud o narizene exekuci o prodeji majetku. ona, s mytem chudinky, zila nekolik let, bez ztraty kyticky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.