Matka Bartošové útočí na Rychtáře: Tají, kdo je dědic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Matka Bartošové útočí na Rychtáře: Tají, kdo je dědic!

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová (Foto Aha! – D. Malík, L. Křivan, P. Machan, S. Červená, ara)

Zmatení, vztek, zklamání, smutek! To všechno zažívala včera matka Ivety Bartošové (†48) Svatava (75). Potom, co Domenico Martucci (37) přišel s tím, že našel v Itálii Ivetinu závěť, nechal ji v Česku ověřit notářem, přišel Josef Rychtář (56) s tím, že má také zpěvaččin testament. Matka je v šoku!

Čekal 33 dní od sebevraždy Bartošové! Teprve až včera a po zveřejnění zpěvaččiny závěti z Itálie vdovec prozradil, že má Ivetinu závěť. Víc než měsíc tajil tuto skutečnost. Nejvíc tím pobouřil už tak dost zničenou matku Bartošové. „Slyším to od vás poprvé. Čeho se pro boha ještě dočkáme. Na to nemám vážně slov! Proč s tím vyrukoval až měsíc po tragédii? Na co čekal? Nezbývá mi než pevně doufat, že závěť je ve prospěch Artura,“ řekla šokovaná matka Bartošové Aha!.

A nediví se sama. Stejně na tom je i hrabě, který našel tajnou Ivetinu závěť, která byla schovaná na zámku v Peschici od 12.7. 2013, kdy se tam zpěvačka skrývala před Josefem Rychtářem. V testamentu, který nechal Martucci ověřit u notáře Iveta odkázala všechno synovi. „Závěť, Já Iveta Bartošová odkazuji veškerý svůj majetek synovi Arturovi. 12.7. 2013, Iveta Bartošová,“ napsala zpěvačka. „Přijde mi divné, že Rychtář mluví o něčem takovém až teď. Právě 24 hodin po tom, co jsem dal zprávu, že se našla závět v Itálii. To je strašně divné,“ svěřil se Aha! hrabě, který tajně jako Svatava doufá, že závěť bude také ve prospěch Artura. „Jestli ta závět dává všechno Arturovi, tak je to úplně jedno, protože v podstatě se nic nemění,“ okomentoval situaci s novým testamentem hrabě. Kvůli tomu, že Rychtář tvrdí, že Iveta podepsala v listopadu loňského roku závěť u notáře, dokument nalezený v Itálii pozbývá platnosti.

„Předmanželskou smlouvu jsme nechali notářkou potvrdit 6. listopadu a paní notářka ten samý den také dořešila s Ivetkou její závěť. Obojí Iveta notářsky ověřila a stvrdila k šestému listopadu. To, co říká pan Martucci, jsou lži a já vás prosím, abyste důsledně napsali, že říkám doslova větu, že pan Martucci je lhář!“, svěřil se vdovec včera extra.cz. A i když smlouvu fyzicky neukázal, pokud je z data 6. listopadu, je na rozdíl od té z Itálie platná. „Platná je samozřejmě ta závěť, která má nejčerstvější datum,“ řekl Aha! JUDr. Jiří Černý. Jak se zdá, vdovec ani 34 dní po smrti Ivety nepřestane šokovat.

Dvě otázky na právníka:

Kdy je závěť platná?
„Aby byla závěť uznaná, jsou důležité některé její náležitosti jako třeba to, že je psaná vlastní rukou a má podpis.“

Kdy se dá závěť napadnout?
„Je mnoho případů, kdy i jinak nezpochybnitelnou závěť se snaží dědici, pro které je nepříznivá, napadnout. Například špatným duševním rozpoložením zůstavitele nebo tím, že nejde o jeho rukopis. V takovém případě nastupují na řadu znalci a rozřešení se může táhnout i několik let.“Přečtěte si
nemocna
4. 6. 2014 • 00:32

gabcakova píšeš nehorázné nesmysly máš v palici nas...o? Martucci je správný chlap, pomáhal Ivetě jak mohl i léčení zařídil ZAPLATIL, také vyšetření kde se ukázalo že má zlomeniny v obličeji, jenže Rychta řekl né já si jí odvezu domů a hned jí dám na léčení u nás! kecal - neudělal to !!! léčil jí po svém jedy, vařil čaj z bylin pro zvířata a sháněl léky kde se dalo a kdoví co to bylo? nechtěl aby se vyléčila protože věděl že jej vyhodí a nebude mít z jejího majetku nic, za každou cenu jí chtěl ovládat, jak si můžeš pléct Macuru s Martuccim jsou to dvá rozdílné chlapy kteří to oba mysleli s Ivetou dobře , Rychta lže každé jeho slovo tak jako ted že má také závět nemá!!! co má je předmanželská smlouva a z dědictvím nemá nic společného, je uvedeno že při případném rozvodu bude půl domu Rychty ale to určitě Ivetu k tomu zpracoval možná donutil, jenže se nerozvedli a tím to neplatí, závět z Itálie je platná a Iveta dobře věděla kde jí nechat aby nebyla zničená, Rychta at vypadne z baráku není jeho a ani nic v něm, musí nechat vše tak jak to zanechala Iveta!!! s holým zadkem přišel a s holým odejde no spíš ne nahrabal si víc než dost vždyt z Ivetiných koncertů šly peníze na jeho účet a Iveta z nich neviděla nic!!

illis
3. 6. 2014 • 21:51

Trychtýř se nejspíše postaral, aby se všechny důkazy proti němu nedostaly Policii ČR do ruky . To by totiž nepřežil. Dalo mu asi zabrat sprovodit z dosahu záznamy z kamer a nahrávky Ivetiných telefonátů. Vždyť její přátelé říkali, že jí volali, Iveta telefon nebrala a vzápětí volal Rychtář, že Iveta je v pořádku a na její přítomnost samé výmluvy. Myslíte si, že je tohle normální .

illis
3. 6. 2014 • 21:46

rentierskej Máš pravdu a gabcakova ať hlavně netvrdí nic o dluzích a plebsu. Ona je snad co, elita národa ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.