Termín porodu Badinkové v ULICI se blíží: Napínavé drama na sále! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Termín porodu Badinkové v ULICI se blíží: Napínavé drama na sále!

Porod Lenky Hejlové bude jedním z vrcholů letošního finále seriálu Ulice.
Porod Lenky Hejlové bude jedním z vrcholů letošního finále seriálu Ulice. (Foto: archiv TV Nova, Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz)

Teprve před pár týdny začalo jaro, ale diváci Ulice již netrpělivě vyhlížejí závěr seriálové sezóny před prázdninami, protože očekávané události slibují atraktivní podívanou. Samozřejmě tématem číslo jedna je porod Lenky Hejlové ztvárněné slovenskou herečkou Michaelou Badinkovou (35). A to není zdaleka všechno z toho, co pro diváky tvůrci seriálu připravují!

Těhotenství za trest

Postava Lenky Hejlové zažívá v těhotenství nelehkou řeholi. Nejprve vazba milovaného Jardy kvůli podezření z vraždy, poté šokující odhalení podílu její matky Ivany na smrti Kláry Peškové. To není zrovna ideální životní pozadí k narození dítěte. Předčasný pobyt v nemocnici rozhodně nastávající mamince na duševní pohodě nepřidal. Jak to tedy s jednou z ústředních postav seriálu bude?


Kdy se to narodí?

"Lenka má termín porodu v půlce června. A můžu vám všem slíbit, že budete u toho!," prozrazuje trochu tajemně producentka seriálu Silvie Klasová. Vypadá to, že si tvůrci nechají na okolnostech porodu řádně záležet. Pro sympatickou herečku bude porod tak trochu repete, neboť v reálném životě má Michaela Badinková s partnerem Janem Teplým ml., kterého znáte z Ulice jako Pavla Millera, dcerky Evelínu (3,5) a dvouměsíční Emílii .
Bude se točit mimo ateliéry!

Co nám letošní finále seriálové sezony slibuje? Bude více dramatické nebo spíše veselé? "Dramatické i veselé. Každopádně se máte na co těšit, v příštích týdnech budeme právě konec 9. sezony točit. A abych vás nalákala - se štábem vyrazíme i mimo ateliéry," podělila se s příznivci Ulice o další zajímavou novinku producentka Klasová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.