Tajemství plochého hrudníku: Jak si Issová zničila prsa? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Tajemství plochého hrudníku: Jak si Issová zničila prsa?

Martha Issová už má komplex s prsou vyřešený
Martha Issová už má komplex s prsou vyřešený (Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek)

Prsa si žena sama nevybírá, a pokud neholduje zásahům plastické chirurgie, musí se smířit s tím, čím ji matka příroda obdařila. Jenže diktát světa módy, televize a všudypřítomné latentní pornografie určuje do povědomí společnosti utkvělé představy o "ideálním poprsí". Co se liší, není považováno za krásné a díky této pomatené filosofii mnoho žen trápí zbytečné komplexi. Své o tom ví oblíbená herečka Martha Issová (33).

Zlepšovák proti mindráku

Prsa musí být velká, pěkně dokulata tvarovaná, jinak se nebudu líbit! Tomuto pocitu Martha Issová zřejmě propadla a začala vymýšlet, co s tím. Jenže kde nic není... Nakonec přišla s naprosto šíleným "zlepšovákem". Těžko říct, jak si pomohla psychicky, ale výsledek byl i tak katostrofální!


Agresivní ovoce

Začala si prý vyspávat podprsenku ovocem, konkrétně citrony, aby měla plnější tvary. Nejenže to bylo dost nepohodlné, ale způsobila si nepříjemné zdravotní komplikace. Vyrazila jí na prsou ošklivá vyrážka! "Už jsem prsa plně rehabilitovala. Po porodu dcera odvedla fantastickou práci," svěřila se s úsměvem herečka.Přečtěte si
karelr4
25. 2. 2017 • 15:23

Víc se mi než pobožná prsa líbí francouzský ideál prsou. Podle něj by měla mít, tvar a velikost, aby pasovala do skleničky od šampusu.

karelr4
25. 2. 2017 • 15:12

Víc se mi než pobožná prsa líbí francouzský ideál prsou. Podle něj by měla mít, tvar a velikost, aby pasovala do skleničky od šampusu.

svatadala
26. 12. 2014 • 16:45

Bude protivná a odporná, nechutná i kdyby měla prsa 6-ky

illis
10. 4. 2014 • 19:49

tana.ce
10. 4. 2014 • 12:22

Chuderka malá, rozdíl mezi pravým a levým prsem evinentně o dvě čísla, to musí být nešikovné. Obzvláště při vybírání citronů. Nechápu, proč si v nekoupí ty speciální podprsenky, co zvětšují až o tři čísla . Někdy je mi mužů opravdu líto. Do postele vlezou s maxikočkou a pár okamžiků poté, aby se jim zvedal, tentokrát kufr. Taky znám jednu takovou anorektičku, co má : vycpaná prsa, prodloužené vlasy, prodloužené řasy, nalepené nehty. A myslí si, jak je cool.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.