Herečka Věra Kubánková: K devadesátinám dostala tučný šek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Herečka Věra Kubánková: K devadesátinám dostala tučný šek!

Věra Kubánková je stále vitální herečka.
Věra Kubánková je stále vitální herečka. (Foto pro Aha! - Herminapress.cz )

O měsíc dříve oslavila 90. narozeniny herečka Věra Kubánková. Od Jana Hrušínského (59) a herců Divadla Na Jezerce dostala nejen velkou kytku, ale také šek na 30 tisíc korun.

„V létě jsou divadelní prázdniny, a tak jsme naší Věrce uspořádali benefiční představení o nějakou dobu dříve,“ řekl herec a principál, který oslavenkyni věnoval po představení hry Komedianti šek, na který se prý složil s ostatními kolegy. „Vůbec jsem to nečekala a strašně moc kolegům děkuji,“ děkovala dojatá herečka, známá ze seriálů Dobrá čtvrť či Hraběnky a také z videoklipu skupiny Tatabojs k písni Virtuální duet.

Věra Kubánková

„Ačkoli klobouk nenosím, pak ten pomyslný před ní smekám. Pro Věru je skutečně devadesátka jenom číslo. Je dobrou duší souboru po celých devět let a já pevně věřím, že se tu setkáme, až bude slavit stovku,“ dodal Hrušínský.


Přečtěte si
fiva
25. 6. 2014 • 12:53

Když píšete tučný šek, tak jsem myslela nejmíň 100 a ne jen 30 tisíc. 30 tisíc je pro majitele divadla, na které ještě dostává státní dotace, jen kapka v moři.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.